Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit gondolnátok és...

Szülők! Mit gondolnátok és mit reagálnátok, ha a 23 éves fiatoknak afrikai menyasszonya lenne?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 22:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarna a bőrszíne, inkább amiatt aggódnék hogy a kulturális szakadék miatt sok súrlódás lenne köztük és nem lenne boldog a házasságuk, mert véleményem szerint a kulturális különbség az ami a leginkább átugorhatatlan két ember között.
2020. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
40%
félnék h csak érdekből van a gyerekemmel
2020. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim válasza:
76%

Egyáltalán nem zavarna, sőt, örülnék, hogy a fiam nem rasszista.

Az ő boldogsága, neki kell döntenie erről, és bíznék benne, hogyha esetleg nem tudnak túllépni a kulturális szakadékon, belátják és kilépnek a kapcsolatból.

2020. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Remélném hogy nem költözik másik kontinensre. :D De ha nagyon menni akar, nem tartanám fel. És remélném hogy boldogak lesznek. De hát ugye minden szülő más.
2020. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyok még szülő...De ez milyen kérdés? :D Gondolom ha a menyasszonya, előtte voltak párkapcsolatban is, nem egyből eljegyezték egymást, szóval azidő alatt sejthettem volna, hogy lehet, összeházasodnak valamikor...

Amúgy ha kedvelném a lányt, meg nem látnám, hogy sokat veszekednének pl. kultúrális különbségek miatt, akkor örülnék nekik.

2020. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
62%
Nem örülnék neki, 23 évesen a mai világban korainak tartom. Az hogy fekete a csaj, legfeljebb annyiban érdekelne, hogy valószínűleg kicsit irigykednék hogy nekem sosem jött össze.
2020. nov. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
23%

Nem repesnék az örömtől, az biztos.


Egészen más kultúra, más gondolkodásmód, más szokások,

alkalmazkodó képesség általában nulla.

Mindenki maradjon az övéi között, speciálisan

a civilizált európai a civilizált európaiak között.

2020. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
23%

3-as!


Az idegen, összeegyeztethetelen kultúráktól való távol tartás

nem rasszizmus, hanem abszolút természetes önvédelmi reakció.


Megeszed a hülye lózungokat a rasszizmusról.

Az a rasszizmus, ha már szóba hoztad, hogy rá akarnád erőszakolni

bárkire is, hogy fogadjon el egy olyan kultúrát, amihez semmi köze.

2020. nov. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
31%
Bármilyen menyasszonya lenne, hülyeségnek tartanám. Eleve a házasságot még inkább annak tartom. :/ Sajnálom.
2020. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
36%

De van közöd hozzá....Mivel a képzeletbeli fiad összeházasodik egy afrikai nővel..:D

Amúgy meg nem értem, ez miért "ráerőltetés", szerintem egy ilyen esetben nem erőltetné rád senki, hogy pl. hagyományos afrikai öltözékben járj vagy ilyesmi. Max. annyit tapasztalhatnál abból az "összeegyezhetetlen, idegen kultúrából", hogy néha a családi összejövetelekre vinnének afrikai kajákat, fúha, belehalsz, ha megkóstolod.

2020. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!