Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Más családban is van ilyen?

Más családban is van ilyen?

Figyelt kérdés

Nagynénémhez mikor vendégségbe megyek szeret kajával tele tömni mint egy malacot 😅

Hiába mondom köszönöm szépen finom volt úgy érzem ennyi elég Ő meg kb meg se hallja vegyél még csak erőlteti.

De az a jó hogy vékony vagyok nem vagyok hajlamos a hízásra.


dec. 25. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Mi a kérdés?!
dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen van ilyen, sokaknál ez a szeretet kifejezése.
dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a legtöbb nagyi ilyen😅
dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1/3 Más családban is van ilyen?
dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Ilyenről én még nem hallottam,kizárt.
dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez annyira egyedi, hogy nincs tele az internet ilyen mémekkel több mint 10 éve..
dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet úgy utálom.Ezt a tukmálást, ezt az egyél még vegyél még, meg abból nem is vettél, miért nem eszel abból?

Álljunk meg egy kicsit!

Vendég vagyok,de had döntsem már el hogy mit eszek és miből és hogy mennyit.

Megmondom őszintén, hogy nem kérek, köszönöm eleget ettem, kipukkanok.Ha nem eszek mindenből, vagy nem eszek meg 1 kg káposztát annak oda van.Nem vagyunk egyforma étvágyúak, nem eszünk egyforma mennyiséget. Vékony vagyok szintén, nem híztam évek óta, de nem fogom ettől függetlenül hányásig enni magam, csak mert a házigazda azt elvárja.

Van egy szint, többször eszek keveset. Akaratoskodik, nem hallja meg? Na, majd akkor hangosabban és szárazabban is elmondom neki másodjára hogy NEM KELL. Ha ő megengedheti magának azt hogy rámerőszakolja akkor én is megengedhetem magamnak az erőszakos visszautasítást.Amint befejeztem a tányéromat, szól hogy egyél még.NEM KÖSZÖNÖM, ELÉG VOLT. Felfogja hálistennek.

dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én minden rokonnál így vagyok kb. Néha szokott zavarni, mert egyszerűen hányásig kínálnak, erőltetnek minden féle kajával. De néha jól is esik hogy ennyire szeretnek
dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
dec. 25. 14:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az ilyen tukmálós rokonokhoz nem járunk. Szívgyógyszereket szedek, de erőltetik a pálinkát. Dögöljek meg, csak igyak, mert sèrtès visszautasítani..

Kaja terèn is, vega vagyok, de egyem a csülköt. Még húsevő múltamban se ettem ilyen tömèny kajákat.


Az idősebb rokonok pl nagymama, anyós nem főznek. Nincs vendègváró zaba dèlután. Mi sem főzünk, rendeltünk 2 szemèlyes tálat ès szevasz. Ha átjön hozzánk valaki a szokásossal vannak megkínálva; kávè, tea, valami nasi.

dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!