Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Más engedi,hogy a rokonság...

Más engedi,hogy a rokonság beleszóljon az életébe?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy én elköltöztem otthonról,haza szoktam járni a szüleimhez ,tesomek velük laknak, de a rokonsággal nem szoktam találkozni , soha mégsem kérdezik mi van velem,hogy hogy vagyok..

Most lesz egy összejövetel, de mondtam én nem szeretnék ezért haza menni,utazni órákat, lelkileg sem vagyok a toppon, anyagilag sem, szüleim úgy ahogy megértették , de a rokonságomból egy nő kívan akadva,hogy én hogy képzelem ,hogy nem megyek haza...

Nem értem,mi jogon szól a dolgaimba,ha több évig le sem sz.rt!


febr. 21. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nagyon próbálkoznak. Ítélkeznek, semmi sem jó amit csinálok, ha éppen nem úgy van, ahogy kitalálták.
febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De olyat se mondok, hogy nem szeretnék menni. Azt mondom, hogy nem megyek. El van döntve, akkor is, ha más nem fogadja el. A kedves rokon meg kinek mondja pontosan? Neked, valóban beleszólva, vagy csak a szüleidnek puffog?
febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem nekem mondják,hanem tesómnak ,meg a szüleimnek!

Rólam semmit nem tudnak,mennyit dolgozom,mennyiből elek, de ha kitalálnak valamit akkor ott kell lennem , de eldöntöttem ,hogy nem, mostmár kimerek állni magamért...

febr. 21. 22:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4, nekem sem mondja egyik sem a szemembe a problémáját.
febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy. Se a szüleinek, se senkinek nem engedem, hogy beledumáljon az életembe. A sima rokonaimmal nem is tartom a kapcsolatot, nem tudnak rólam semmit.
febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mivan, ha neki nem tetszik? Egyéni szoc. probléma.

Nem mész, nem mész, pont. Ha ezen hisztizik, egészségére.


Én sem járok haza csak egy-egy rokon kedvéért.

febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj az ilyenekkel, hogy a kevés munkával és ésszel van mindenük, lakás, megélhetés.


Gondolom idősebb generáció, a szocializmusban volt fiatal, azt hiszik másnak is olyan egyszerű az élet, mint nekik volt, hogy van idejük mással foglalkozni.

febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem, kizárt hogy beleszóljanak.
febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha eleve nem beszélsz velük, miért pont ez a dolog akaszt ki ennyire?

Eleve hogyan kommunikálta ezt? Anyádék elmondták, hogy eggyel kevesebb személyre terítsenek, erre felhívott, vagy mi?

febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!