Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatesóm nem hagy békén,...

Unokatesóm nem hagy békén, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éves lány. Mindig mikor jövök mamához akkor én mamával szeretnék lenni. De nem hagy már kezdem utálni emiatt. Most is jöttem és amikor meglattam már a sírás kerulgetett. Ami a legnagyobb bajom, hogy mindig velem akar aludni de en nem szeretnék vele és nem érti meg. Most jöttem és már azzal kezdte "veled alszok" gyűlölöm őt. Nem hozzá jövök hanem mamához, nagyon elegem van belőle. Mit tegyek? Nem merem megmondani mamának hogy nem szeretnék vele aludni.
márc. 15. 16:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok enis
márc. 15. 16:30
 2/16 A kérdező kommentje:
De ez már erőszak, nem fogok megint vele aludni mindig bepisil ez nem hiszti
márc. 15. 16:34
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a mamádnak, biztos megfogja érteni.
márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Csak 6 éves,próbáld elmagyarázni neki hogy nem szeretnél vele aludni.
márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy miért vannak pisisek ezen az oldalon?

Biztos, hogy egy 16 évesnek nem ez a problémája!


A szüleiddel nem beszélsz? Miért a gyakorin kell?

márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5 hiába mondom nem érti meg és erőszakoskodik tovább


#6 miért lenne pisis valaki azért mert nem szeretne az unokatesójával aludni?

márc. 15. 16:40
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

Nemhogy az anyád, hanem a nagyanyád is lehetnék, úgyhogy úgy legyél tiszteletlen.


És nemcsak én, a válaszolók többsége mind a szüleid lehetnének.

Gyerekkel pedig nem vitázom, a kérdés jelentve.

16 éven alul nem itt van a helyed!

márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
13%
Majd ő is gyűlölni fog, erről a féltestvérem, jutott eszembe vagyis a bátyám, ő sem tudott szeretni, és csinált valamit, velem de nem olyat, de volt okom gyűlölni, valószínűleg nem szerette, hogy a közelében vagyok, mert az anyja elhagyta, és össze jött az apámmal nálunk lakott egy ideig 18, én meg 6 éves voltam, az unokatestvérednek van testvére? lehet, hogy rossz neki, hogy nincs és ezért van ez.
márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom viszonylag ritkán találkoztok(egy gyereknél az is elég, ha nem minden nap), így érdekesebb vagy neki. Plusz gondolom olyan dolgokra is megpróbál rávenni amiket a nagyival nem lehet megtenni, és a gyerekekben sokszor az is benne van, hogy próbálnak közel kerülni a nagyobbakhoz. Ez sajnos életkori dolog, majd kinövi, nem szabad amiatt utálni, simán lehet, hogy te is ezt tennéd a helyében. Azt elsősorban a felnőttekkel lehet megbeszélni, hogy mi a gondod és meghúzni a határokat
márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Miért van ott mindig, amikor mész a mamádhoz? Nem tudsz olyankor menni, amikor nincs ott? Ha pedig a mamád ennyire leszarja, mit szeretnél, akkor minek kaparsz érte?
márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!