Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jól érzem, hogy cserben...

Jól érzem, hogy cserben hagyott a család?

Figyelt kérdés

Egy hónapja megkaptam életem legrosszabb hírét. Ultrahang vizsgálat után kiderült, hogy emlő daganatom van a bal mellembe. Hétfőn kezdtem a kemoterápiát, nagyon megvisel. És úgy érzem, hogy a családom cserben hagyott. A férjem nagyon törődő, nem ezzel van a probléma. De édesanyámon kívül senki nem írt vagy hívott fel, hogy hogy vagyok vagy hogyan viselem.

Eddig azt éreztem, hogy jó a kapcsolatunk a kedvesem családjával is. De senki.

Félre ne értsetek, nem akarom, hogy bárki is sajnáljon. De jól esett volna egy két jó szó :(


márc. 20. 20:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

Érzelmeihez nem hozzáférő, frusztrált a családod.

Nem hagyták cserben, egyszerűen fogalmuk sincs, mit lehetne mondani.

Tényleg, mit?

Sajnálom, a legjobbakat kívánom.

márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is az lehet, hogy nem tudják, mit mondjanak. De még ezután is hívhatnak. Esetleg édesanyád említse meg nekik, hogy jól esne neked egy-két biztató szó tőlük is.

Sok erőt és mielőbbi felépülést kívánok.

márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Katona Dius ***** válasza:
91%
Kitartást, gyógyulást!
márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes mert nővérem épp ezért nem is mondta el csak a legközelebbi rokonoknak (ne sajnálják)

Én amikor meg tudtam annyit mondtam neki hogy bármikor hívhat,beszélhetünk megköszönte de még nekem sem mondott róla semmit csak H mikor megy kezelésre mikor lesz a műtétje


Szóval lehet hogy csak úgy vannak vele mint ahogy az #1-es írja nem tudják hogy mit is mondjanak

márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
A fontos, közeli emberek foglalkoznak veled, a többiekre meg nem tartozik a betegséged. Nem lehet figyelmet követelni, mert könnyen narcisztikussá válhatsz.
márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Ebbe nem gondoltam bele, hogy nem tudják mit mondjanak. De nem is kell mondani semmit úgy. Nehéz, én is tudom.

Mivel a kedvesem családjával sokszor, igazából szinte hetente össze jártunk míg ki nem derült a betegség, velük is szorosnak éreztem a viszonyt. De ők sem kérdeztek azóta.

márc. 20. 21:35
 7/26 Katona Dius ***** válasza:
95%
Lehet őgy vannak vele, nem hozzák fel a dolgot, nem akarnak beszélni róla, hogy ne mindig ezen járjon az agyad. Bár aláírom, ilyenkor nehéz lehet elfelejtkezni róla.
márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Legyél nagyon bátor és mielőbbi gyógyulást kívánok neked!
márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Csak a legjobbakat kívánom, de én sem hívnák fel senkit, mert nem tudnék mit mondani, férfiként pláne. Meg eleve sokan nem szeretik ha emlékeztetik őket a betegségeikre, én pl nem szeretnék róla beszélni ha nekem lenne daganatom.
márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%

#6 Azt írod hogy nem is kell mondaniuk semmit most akkor igazából mit is szeretnél?


Abban igazad van hogy annyit kérdezhetnének hogy mizu,hogy vagy aztán majd annyit mondasz amennyit akarsz


De őszintén,nem feltétlenül akarja ezeket a dolgokat hallani hogy milyen volt a kemoterápia utáni rosszullét stb

Nem azért mert nem szeretnék hanem mert az emberek nagy része azt hiszi hogy vele vagy szeretteivel ez nem történhet meg


És hidd el hogy X idő utánar te is unni fogod hogy mindenki ugyanazt kérdezi


Kitartást neked és sok erőt

márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!