Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan reagálnátok, ha még a...

Hogyan reagálnátok, ha még a rokonaitok sem köszöntenének pl. névnapotokon?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm felesége csinálta ezt, és bevallom, rosszul esett. Már régebben is csak azt játszotta el, hogy felhívtak, kihangosították a telefont, és mindenki belekotkodált (mondjuk ő kevésbé), mert hogy kisgyerekeik vannak, és vigyázni kell rájuk, blablabla. Legutóbb már oda sem jött, és ez elég szar érzés, miközben ha mi köszöntöttük, akkor mindegyikünk külön-külön beszélt vele. Nem vagyok az a magamat ünnepeltető típus, de azért jó lett volna, ha ő is szól pár szót. Úgy döntöttem, hogy legközelebb én sem köszöntöm őt, nem fog érdekelni a dolog. Ti mit tennétek hasonló helyzetben?

ápr. 1. 19:49
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Én örülnék, de azért, mert legtöbbször a sajátom se jut eszembe, se másoké. Valahogy soha nem volt fontos.
ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Engem se szoktak felköszönteni, nálunk nem szokás. Senkit se.
ápr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés az, hogy a rokonaitok se köszöntenek, aztán kiderül, hogy felköszöött minden rokon, csak az unokacsöi felesége nem csacsogott veled külön.
ápr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!