Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan reagálnátok, ha még a...

Hogyan reagálnátok, ha még a rokonaitok sem köszöntenének pl. névnapotokon?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm felesége csinálta ezt, és bevallom, rosszul esett. Már régebben is csak azt játszotta el, hogy felhívtak, kihangosították a telefont, és mindenki belekotkodált (mondjuk ő kevésbé), mert hogy kisgyerekeik vannak, és vigyázni kell rájuk, blablabla. Legutóbb már oda sem jött, és ez elég szar érzés, miközben ha mi köszöntöttük, akkor mindegyikünk külön-külön beszélt vele. Nem vagyok az a magamat ünnepeltető típus, de azért jó lett volna, ha ő is szól pár szót. Úgy döntöttem, hogy legközelebb én sem köszöntöm őt, nem fog érdekelni a dolog. Ti mit tennétek hasonló helyzetben?

ápr. 1. 19:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Nem érdekelne. Így belegondolva amúgy soha nem köszöntött egy családból mindenki egyesével. Pláne nem egy névnapon amit még én is elfelejtek hogy van. Mondjuk én utálok is telefonálgatni, pont az zavarna ha az összes rokon egyesével felhívogatna.
ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem ha elfelejtik véletlen az nem gáz én biztos nem lennék mérges miatta
ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, mi a családban nagyon együtt ünneplősek vagyunk, de a névnapokat például, nem szoktuk még szóban sem köszönteni.
ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem tenném szóvá. Úgy tennék mimtha mi sem történet volna, mégha rosszul is esne. Senki se szereti a túl önérzetes/önsajnáló embereket.
ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Örülnék neki
ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Nem reagálnék. Én sem köszönteném őket, amikor nekik van névnapjuk.
ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdekelne
ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%

Hát hallod a saját névnapomon kívül senkiét nem tudom megjegyezni. Komolyan, a saját gyerekeim névnapját is volt, hogy elfelejtettem.

Igazából nem is értem, hogy egy névnapon mit kell ünnepelni.

Mert oké, egy szülinap persze.

ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
66%
A szomszéd kollégájának a második feleségének a nagyija megköszöntött?
ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, az unokatestvéred felesége nem nyalta a talpad. VAlahogy éld túl...
ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!