Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan lehet azt feldolgozni,...

Hogyan lehet azt feldolgozni, ha egy borzalmas autóbaleset után kerekeszékbe kényszerült a keresztapám?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 23:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%
Jó érzés lepontozni az objektív válaszokat? Legalább cáfolná meg valaki, hogy mi benne a rossz. Ha nekem lebénul valamim, akkor azt nem másnak kell feldolgoznia, de biztosan én gondolom rosszul és nekem valójában élveznem kell az egészet...
ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%

21-es, a kérdező egy troll. Semmiféle baleset meg bénulás nincsen, csak kamuzik.

A nevét azóta levette, de vagy 4-5 kérdése volt már, ami csak kitaláció.

ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Honnan jöttök rá ki a kérdező? Ti vagytok az adminok?
máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#23 A kérdés kiírásakor még nyilvános volt a neve. De amúgy nekem tényleg néha kétséges, hogy igazuk van. A felhasználóknak 99%-a 'anonim', de mégis minden kérdés alá odaböfögi valaki, hogy ez meg az a kérdező. Oké, lehet de gyakran nem ugyanaz, aztán meg egy ilyen kategória, mint a családi kapcsolatok, ahol segítséget kérnek sokan csak szidják más hülyesége miatt az embert, meg nem veszik komolyan a kérdést mert "troll".

Én úgy csinálom, hogy amelyik kérdésre tudok a legjobb tudásommal válaszolok, aztán megyek tovább. 10 éve válaszolgatok a kérdésekre, de engem sosem érdekelt, hogy két kérdés mögött ugyanaz az ember van-e, vagy valódi-e a kérdés. Ha ugyanaz, akkor ugyanaz, ha kitaláció akkor az, de lehet hogy mégsem, akkor legalább kapjon segítő választ a kérdező.

máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ha az én nagybátyám lenne ilyen, az ecetespofájú felesége ugyanúgy terrorizálná.
máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!