Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar minket állandóan...

Miért akar minket állandóan össze ugrasztani?

Figyelt kérdés
Párom elözö házasságábol van egy 8 éves fia aki minden hétvégén velünk van,nekem van egy 8 éves lányom. 4 éve vagyunk együtt a párommal eddig minden rendben volt,de az utobbi 2-3 hónapban azt érzem hogy a párom fia provokálja hogy mi veszekedjünk. szombaton délelött a párom dolgozik így velem vannak a gyerekek itthon.A múlt szombaton pl. amikor a párom haza ért a fia azzal fogadta hogy ő mennyire éhes mert én nem adtam neki enni.
2010. nov. 17. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy most kezdi fölfogni, hogy "elvetted az apukáját az anyukájától". Tudom, nyilván nem így van, de ő most így látja. Ez egy átmeneti helyzet, ha jól tudod kezelni.

Ne hagyd, hogy összeugrasszon titeket és majd idővel abbahagyja.

2010. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet...csak ezzel az a baj hogy az anyja lesz*rja a gyerekét mert a nagymama neveli már lasan 2 éve az anyjával még annyit sem találkozik mint az apjával.
2010. nov. 17. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Féltékeny a másik gyerekre.Gondolhatod, ha az anyja is lesz@rja, a nagyi neveli, milyen lehet neki.Miért nem ti nevelitek?
2010. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert abba az anyja nem egyezik bele..meg az nagyanyja sem.
2010. nov. 17. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!