Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Beszéljek vele arról, amit...

Beszéljek vele arról, amit látott vagy bízzak benne, hogy nem beszél erről senkinek?

Figyelt kérdés

A párommal nem annyira nyilvános a kapcsolatunk vagyis senki nem tud arról,hogy együtt vagyunk.

Ma nem voltak itthon délután a szüleim és rábeszéltem,hogy jöjjön el hozzánk,nem lesz belőle semmi baj.Itthon voltunk és csak úgy bejött a nagynéném,mert hozott anyának valami ruhát...és hát meglátott a barátommal,amikor csókolóztunk.Nem mondott rá semmit,de félek,hogy másnak meg beszélni fog róla,mert elég pletykás.

De lehet,hogy már el is felejtette és ha felhozom neki a témát,akkor eszébe jutna...Nem tudom,hogy mit csináljak.

Nem akarjuk a barátommal,hogy fény derüljön a kapcsolatunkra,főleg nem így.

De mégis mit mondjak neki,ha beszélnék vele?!



2012. okt. 8. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy elfelejtette volna.

Ha egészséges akkor biztosan nem.

Legyél őszinte és korrekt.

Simán mondd meg neki hogy nem szeretnéd ha elmondaná.

2012. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ miféle viszonyod van a nagynénéddel.

Ha kissé közelebbi, akkor elég lenne annyi is hogy:Nem láttál semmit most még.

Viszont ha nem olyan közeli, kissé távolságtartó, akkor inkább ne mondj semmit neki.

Próbálld meg meg előzni, mutasd be a pasit, vagy legalább mond el otthon h van. Még mielőtt ő kotyog valamit.

(Egyébként mennyi idős nagynénéd? Mert lehet az is h valamit esetleg félre nézhetett v érthetett és úgy fogja tovább adni. Nekem egyszer a szoméd néni nem ismerte meg a barátomat sapka nélkül, aztán meg a sötétben össze is keverte később tesóm pasijával. Két nap mulva azt hallottam vissza h mrkkora k..va vagyok h mindennap másik pasi jön.)

22L

2012. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Melegek vagytok vagy mit kell ezen annyira titkolni?
2012. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én szólnék neki, hisz nem gondolatolvasó, nem tudhatja, hogy ez titok.
2012. okt. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

",de félek,hogy másnak meg beszélni fog róla,mert elég pletykás. "


Már elkéstél ezzel,a fél város tud rólatok

2012. okt. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ, hogy a nagynénid milyen típus, meg hogy tudja-e egyáltalán hogy titok. (Én pl. sose szoktam másoknak elmondani, ha olyan embereket látok csókolódzni akkiknek nem kellene, mármint egymással, de van aki rögtön fűnek fának elmeséli)
2012. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de most ebben mi a ciki, hogy barátod van? foglalt valamelyikőtök? te is fiú vagy? vagy mi van?
2012. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán nagy a korkülönbség, vagy gyereke van amit a szüleid nem tolerálnának? Írd már meg h mi van!
2012. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk melegek,ugyanis én lány vagyok.Csak ő idősebb nálam és anya főnöke...Szóval nem kéne,hogy kiderüljön,mi van köztünk.
2012. okt. 9. 22:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Anyád főnöke ????


Na, az se normális..

Beszéld meg ezt Anyáddal, de nagyon gyorsan..

Mert ez legcikibb, legmegalázóbb Anyádnak...Kiröhögik

a háta mögött, miattad...

Jaj Te lány.....:(((

2012. okt. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!