Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van valaki hasonlo helyzetben?

Van valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
A párom családjának egy része) testvére, sógornoje nem fogad el engem.Sokkal tanultabb vagyok toluk és azt gondolják,hogy kitudja milyen beképzelt is.Pedig ez egyáltalán nem igaz. En probaltam hozzájuk kozeledni, de ok tudomást se vettek róla. A páromat megakarták hivni a a kisbabajuk keresztelojére és a párom exfeleségét,engem pedig nem. A párom nem ment el,mivel o már hozzám tartozik. Azt mondta nekik,hogy nélkulem nem megy, nemhogy még az exével. Az exfelesége állandoan naluk ul,egyutt áskálodnak, pedig a házasstoro az exfeleség volt. Ezt ok tudják is, a párom testvére megis a páromat hordja le mindennek,mintha nem is lennének testvérek.

2013. máj. 16. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ex egyértelműen mérgezi a testvért és a sógornőt! Semmi köze a dolognak a végzettségedhez.
2013. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem azért ebből a szövegből nem az jött le, hogy túlzottan tanult lennél ("tanultabb tőlük", "megakarták", stb.)...


Ettől eltekintve netán a párodnak kellene beszélnie a családjával, valamint nyugodtan megérdeklődhetné tőlük, hogy miért az exfeleségét támogatják vele szemben. Gondolom neki is rosszul esik, vagy nem?

2013. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Visszahallotam, hogy, ez az oka. Egyszeruen félnek,hogy bekerul egy okosabb is a családba.

2. Nem értem mi a baj a szovegemmel. Kulonben a páromat egyáltalán nem érdekli, a testvérével sosem volt igazán jó a viszonyuk.

2013. máj. 16. 13:13
 4/11 anonim ***** válasza:
A szövegeddel a baj: tanultabb vagyok náluk és nem tőlük. A tőlük helytelen forma. Megakarták hivni = meg akarták hívni. Visszahallotam = visszahallottam. Az ékezeti hibákat nem emelem ki, mert gondolom nincs ékezeted ott, ahonnan írsz.
2013. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szlovákiai vagyok, szlovák egyetemre és kozépiskolába jártam. Roviden ennyi
2013. máj. 16. 13:19
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Én is ebben a helyzetben vagyok. Az évek alatt beletörődtünk, bár nem értjük. Az exfeleség és a férjem családja jóban vannak, mióta a férjem velem van, azelőtt pedig utálták egymást. Mi meg éljük az életünket, nem járunk össze egyikükkel sem, mert ők megszakították velünk a kapcsolatot, elutasítóak voltak. Sajnálom, a férjemnek is fáj, de nem nagyon tudunk mit tenni:( Szerencsére a én családom mellettünk áll, és vannak barátaink, ők pótolják, amit kell.
2013. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bartichello válasza:
szomorú, hogy párkapcsolatok miatt romlanak meg testvéri vagy szülő-gyerek viszonyok, de ez manapság elég általános probléma... A helyes az lenne, ha elfogadnák a párod döntését, azaz téged igen, az exet nem. De a szeretetet, szimpátiát nem lehet kikényszeríteni, viszont ennek ellenkezője se szokott ok nélkül bekövetkezni.. Szerintem a párod beszéljen velük, mondja el, hogy ez neki így rossz, illetve kérdezze meg, mivel indokolják a viselkedésüket, illetve hogy lehetne ezen a kellemetlen helyzeten változtatni, mit javasolnak. Lehet okosabbak lennétek, ha tudnátok az okát...
2013. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az az oka, hogy nem tudják feldolgozni, hogy a párom más mellett boldog.Az exe állandoan a sógroméknál ul, úgy tesznek, mintha a párom nem is lenne a testvére.Múltkor a fultanúja voltam annak,amikor a sógorom így nyilatkozott rólam: Elment már a kis k...a.
2013. jún. 3. 15:08
 9/11 anonim válasza:

Egy-két hibás szó leírása nem azt jelenti, hogy valaki analfabéta! Ebbe miért kell belekötni, ha nem ezt kérdezte a kérdező???

Amúgy nálunk is ez a helyzet és nagy ívben letojom őket, hisz ha ilyenek akkor ilyenek.. Sógornőm kijelentette, hogy neki mindig az ex lesz a sógornője, én soha! Kiröhögtem és annyit mondtam neki: -Ha te azt véded aki megcsalta a testvéredet ráadásul a saját bátyáddal akkor egészségedre.. :)

Ugyanis nálunk az ex a párom testvérével csalta meg és nem csak véletlenül egyszer hanem többször is..

2013. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne járjatok át a sógorodhoz, nem kell tartani a kapcsolatot velük. Legyetek a te családoddal és őket látogassátok.
2014. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!