Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van valaki hasonlo helyzetben?

Van valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
A párom családjának egy része) testvére, sógornoje nem fogad el engem.Sokkal tanultabb vagyok toluk és azt gondolják,hogy kitudja milyen beképzelt is.Pedig ez egyáltalán nem igaz. En probaltam hozzájuk kozeledni, de ok tudomást se vettek róla. A páromat megakarták hivni a a kisbabajuk keresztelojére és a párom exfeleségét,engem pedig nem. A párom nem ment el,mivel o már hozzám tartozik. Azt mondta nekik,hogy nélkulem nem megy, nemhogy még az exével. Az exfelesége állandoan naluk ul,egyutt áskálodnak, pedig a házasstoro az exfeleség volt. Ezt ok tudják is, a párom testvére megis a páromat hordja le mindennek,mintha nem is lennének testvérek.

2013. máj. 16. 12:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a családot nem lehet megválogatni, de a barátokat igen.
2014. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!