Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ismertek annyira kényelmes...

Ismertek annyira kényelmes embereket, akik szinte szó szerint nem mozdulnak ki otthonról?

Figyelt kérdés
A rokonaim között rengeteg olyan ember van, akik semmit sem csinálnak, mindenre lusták, még arra is hogy a sarki kisboltig kisétáljanak, mondván, hogy messze van. Csak fekszenek, interneteznek egész nap, mellette persze esznek, nassolnak és híznak ezerrel. Már az gondot okoz nekik, hogy a postáért kimenjenek, mert még arra is lusták. Mit lehet tenni az ilyen emberekkel?
2013. máj. 22. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem ismerek,nem is hallottam még ilyen emberről. Ez nem depresszió inkább?
2013. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azoknál akiket én ismerek szimpla lustaság.
2013. máj. 22. 20:25
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Akkor mit esznek? Hogy kerül a kaja az asztalra, miből élnek?
2013. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
etetik őket amig ki nem pukkadnak.
2013. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%
2013. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Én ilyen vagyok (a hízást leszámítva). Depressziós is vagyok, meg fizikailag beteg is, ami miatt nem tudok kimozdulni. :/

17/L

2013. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
bi a bajod?
2013. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Ismerek hát, konkrétan egyik se dolgozik hamis rokkantságival otthon heverészik felveszi azt a kis pénzt, most is amikor jó idő van néha arra járok kocsival látom hogy a nyugágyba fekszik, bográcsozik "hogy fordulna fel"

A 23 éves kicsi fiúk tartja el az anyját apját :D úgy élnek mint a cigányok

Ami a legszebb hogy pont családban van ez :/

Én felkötném az összes ilyen életképtelen embert, aki lusta arra hogy dolgozzon, elvégezze a dolgát

20/F

2013. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Én is ilyen vagyok. Egész nap feszem netezek nasizok kivéve szerencsére hogy nem hízom 58 kg vagyok de félek a hízástól. Nekem jó ez így. Utálom az embereket mert sokat bántottak. Van rajtam olyan külsőleg asszimetria ami miatt volt már hogy beszoltak.és a párom hoz reggelit munkabamenetel előtt bevásárol ezert nem kell boltba se menni. A csekket is befizeti szerencsere
2013. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Igen, ismerek.

Az exem pont ilyen, nem dolgozik, nincsenek barátai és teljesen antiszociális. Éjjel-nappal számítógépes játékokkal játszik, 36 éves és a szülei tartják el. Még a nemi életét is a számítógépen éli, ott csorgatja a nyálát ... és mást. Két évig próbáltam kirántani ebből a helyzetből és társaságba vinni, de teljesen esélytelen próbálkozásaim voltak.


32/N

2013. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!