Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem utáljátok az olyan...

Ti nem utáljátok az olyan embereket, akikkel nem lehet vitatkozni?

Figyelt kérdés
pl befogják a fülüket, vagy elismétlik hülye hangon amit mondták stb. és felnőtt emberek...
2013. máj. 18. 16:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
82%
De!Huuu nagyon:-)Komolyan!!!
2013. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
86%
PAPAPAPAPAPAPAPAPA :D
2013. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
67%
Én a hülye kérdéseket utálom :)
2013. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
80%

ma 16:49


Dettó :)

2013. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálom, mert a férjem:) Na nem ilyen gyerekesen csinálja azért:)

Nekem kellene hogy néha "bedurranjunk" kiadjuk magunkból ami van, de mivel vele nem lehet, így magam én sem ordítozok:) Komolyra fordítva a szót azért nem jó ez, mert nehéz rájönni, hogy mi a baja. Eleinte még azt sem láttam, hogy ha valami nem tetszik neki, 10 év alatt már kiismertem, tudom, ha belül húzza a száját valamire, ha nem is látszik rajta. De néha még most sincs lövésem sem arról mi a baja. Van hogy két héttel később derül ki, hogy neki nem tetszett valami amit tettem/mondtam. Ilyenkor falnak megyek.. Viszont a gyereknevelésben jó és engem is ösztönöz arra, hogy higgadt maradjak bármikor (általában:))

2013. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
62%
Én nem vitatkozom olyanokkal akikkel nem lehet. Inkább rájuk hagyom. Mellesleg itt a gyakorin is bőven akadnak olyanok akik csak a maguk igazát írják, és nem képesek még csak elgondolkodni a másik véleményén. Mivel az ilyeneket szánalmasnak tartom, így vita sincs, mert nem állok velük szóba utána.. felesleges..
2013. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

#3,4 - nem kell akkor megnyitni őket :)

#6. nekem is pont egy ilyenről jutott eszembe egy másik ismerősöm. rájön, hogy igazam van, vagy nem tudom, és akkor nem hagyja, hogy végigmondjam (de nem ordítozok meg semmi, teljesen nyugodtan). pl hogy minden testvér utálja egymást. és nem hitte el nekem, hogy nem így van, mert nekem nincs testvérem és nem tudhatom.... -.-

az a baj, hogy a természetemből adódóan nehezen hagyom rájuk, de kénytelen vagyok :D

2013. máj. 18. 16:55
 8/47 A kérdező kommentje:
köszi amúgy a többi választ :D 5. ebből a szempontból nem irigyellek :D
2013. máj. 18. 16:58
 9/47 anonim ***** válasza:
De, nagyon..
2013. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
50%

ma 16:55



szegény,súlyos problémáid lehetnek.....

én nem társalgok olyan emberekkel,akik nem kíváncsiak rám.

nem biztos hogy bunkó emberekről van szó,csak egyszerűen nem kíváncsiak a te véleményedre.....

2013. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!