Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit vigyek ajándékba ritkán...

Mit vigyek ajándékba ritkán látott vendéglátással foglalkozó rokonoknak? (többi lent)

Figyelt kérdés
ital, kávé, csoki, stb kilőve, mert azt árulják, könyv, cd nem jó, mert egyrészt nem olvasós típusok, másrészt nem ismerem a zenei stílusukat, váza-féle, cserepes virág kilőve, mert tele van a ház ilyenekkel, középkorú család, nagy gyerekekkel.... bio ételt (pld aszalt gyümölcs, mandulaféle) nem fogyasztanak, illatszert, ruhafélét szerintem ciki, de üres kézzel csak nem mennék. ötleteket várok.

2013. máj. 26. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy tálca süti, amit te sütöttél.
2013. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Valami különleges konyhai eszközt, mint pl. halas dugóhúzó, vagy lágytojás-lefejező, sajt-szeletelő szerszám, vagy ilyesmi.
2013. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Vigyél sajátkészítésű bodzaszörpöt, vagy süti keveréket (szép üvegben és csak tojást , tehet kell adni hozzá, megsütni), vagy jó minőségű háziszappant (én csinálni szoktam, tőlem mindig mindenki azt kér.:)

Azért citálom ezeket a házi dolgokat, mert ezek finomak, majdnem minden ízléshez passzolnak, ráadásul úgy tűnik mindenük megvan.:)

2013. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, ilyenre gondoltam, ahol nagy gyerekek vannak, ilyenek mindig jól jönnek.:)

[link]

2013. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szép orchideának mindenki örülne. :)
2013. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Én nem, mert nálam csak elpusztulna.:( Kényes virágokat én ezért nem adok soha.
2013. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi az ötleteket, de ezeket én már leszavaztam, nem mondok róluksemmi rosszat, mert a rokonaim, de az, hogy mindenük megvan, azzal is jár, sajnos, hogy nem értékelik a házi bodzalekvár típusú dolgot (már póbáltam...), eddig raffaello típusú viszonylag kevésbé ártalmas édességet vittem, de mostmár azt is elég károsnak tartom (van köztük cukorbeteg is), próbálnám, terelni őket az egészséges élet felé, de szélmalomharc.


várok további javaslatokat

2013. máj. 26. 16:38
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Aham, ismerem ezt a típust. Igazából, bármit vihetsz, nem igazán fognak neki örülni. Vigyél nekik tényleg valamilyen csokit, oszt kész.:) Esetleg, ha lelkes vagy, nagyon finom praliné receptek vannak fent a neten, de szerintem kár beléjük.:) Bocs.:)
2013. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Látom, figyelmes vagy nagyon! Én is cukorbeteg vagyok, és nagyon jól esett amikor egyik rokonomtól egy diabetikus tortát kaptam ajándékba, igazán figyelmes volt. Esetleg ezt megfontolhatnád, vagy egy tálca diabetikus süti? Szerintem nem lehet vele mellé lőni, mert én nagyon meglepődtem, és nagyon örültem neki.
2013. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még nagyon szép ajándék tud lenni egy gigantikus gyümölcskosár. Főleg ilyentájt.
2013. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!