A családom utál?

Figyelt kérdés

mindig kigúnyolnak, engem vesznek elő, ha valami elromlik, apám rendszerint bánt, és ezzel dicsekszik is, az egész családom utál. szerintem amiatt, hogy pár éve még bekakáltam.

14f


2013. jún. 4. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan, a te korodban mindenki azt hiszi hogy utálja a családja.
2013. jún. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia kis Kamasz! Abban a korban vagy amikor a kiskamaszok más társaságot keresnek a családon kívül.Remélem a kortárs kapcsolataid megvannak és azok jótékony szerepet töltenek be életedben! Biztosan van a környezetedben olyan felnőtt személy akire hallgatsz és ő talán jobban meg tudna nyugtatni azzal,hogy a családod nem utál! Az viszont végtelenül elkeserít miszerint apád bánt! Fizikailag vagy lelkileg esetleg mindkét módon bánt az apukád?
2013. jún. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nem úgy hangzik, mint egy átlagos kamaszos probléma. Inkább legyél a barátaiddal és minél kevesebbet otthon.
2013. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kraven válasza:
Hát, ha tényleg ez van, akkor a családod utál. Nyírd ki őket! Nekem bejött... Szívesen segítek, csak juttass ki a sittről ;)
2013. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!