Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normalis ha a csaladom...

Az normalis ha a csaladom utal engem?

Figyelt kérdés
egesz pontosan a parom miatt osszevesztem veluk mert nekik nem felel meg mert nincs olyan jo anyagi helyzetben mint ok. Ezert nem beszelnek velem, azt mondjak tonkrementek, a SZEGYENBE, es nem abba, hogy nem lattak kilenc honapja. Szerintetek normalis ez? Sztem ha szeretnenek, elfogadnak a dontesemet, nem nekik kell szeretni.
2013. máj. 17. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Szerintük pedig ha szeretnéd öket, akkor elfogadnád a döntésüket.
2013. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, mégis van ilyen. Annyira undorító, amikor a szülő azt hiszi, hogy a gyereknek azzal kell lenni, akit ők választanak, vagy jóvá hagynak. Ebben az esetben én azt mondom, hogy jobb is, hogy nem tartják veletek a kapcsolatot, mert abból csak probléma lenne. Így meg, ha jól megvagytok, akkor ne sajnáld, hogy a szüleid nem támogatnak.
2013. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kívánj nekik minden jót, és éld a kis életkédet tovább-tőlük távol.
2013. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hayabusa ***** válasza:
A szüleid úgy gondolják, hogy az a jó pár neked, akinek legalább olyan az egzisztenciája, mint nekik? Hát, ha ők a szeretetet pénzben mérik....az jobb lenne ha lenne lóvé, és mellette plusz még egy kis verés, vagy hűtlenség, ilyesmi?Nem gáz, mert van pénz?Érdekes gondolkodás. Lehet hogy csak aggódnak a jövőd miatt, biztonságban szeretnének tudni- anyagilag legalábbis- de el kellene fogadniuk, hogy a döntés a tiéd, és már csak azért is " jó képet vágni" hogy Téged láthassanak, stb... De ez még úgy tűnik nem áll a prioritás csúcsán, egyenlőre magukkal vannak elfoglalva. Hát legyenek. Te meg légy boldog, majd megnyugszanak. Ha nem, akkor önzőek, akik csak azt nézik, hogy mások mit gondolnak róluk...nem baj hogy belülről rohad az egész. Tenni most semmit nem tudsz. Ha látják hogy boldog vagy, minden rendben, akkor hátha. Inkább fordulj a párod felé minden figyelemmel, hiszen ez neki is rossz lehet, hogy így vélekednek felőle. Biztosítsd arról, hogy Te így szereted, ahogy van.
2013. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!