Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen szülők azok, akik a...

Milyen szülők azok, akik a halálba kergetik a gyermeküket?

Figyelt kérdés
20 éves fiú, aki meleg. Nem volt bátorsága bevallani a szüleinek, mert félt a reakciójuktól. /barátja is volt 2 évig/ Egyszer rávette magát, hogy elmondja a szüleinek, akik kiakadtak amikor megtudták, nem fogadták el, kitagadták a családból. Ez annyira megviselte a fiút, hogy a szülei így reagáltak, és kicsit sem próbálták megérteni, hogy öngyilkos lett, és meghalt. :(
2013. jún. 4. 21:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

"Ezért nem a szülök a hibásak. A gyerek már felnőtt saját mag hozta a döntéseit ő döntött a melegségérél is. Én adtam volna pénzt a gyereknek de rám többet nem számíthatott volna soha az életben ez lett volna az igazságos."


Remélem neked nem lesz gyereked soha!

2013. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"10/11 Időpont ma 22:52" :


Na ez már nekem fájt!

2013. jún. 4. 23:18
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
N törődjetek ezzel a kis 20%-ossal. Szerintetek miért ennyi %-a van. Minden témához segítő válaszokat ad....
2013. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben mindenki hibás volt olyan szempontból, hogy nem vették észre ez mekkora lelki probléma a srácnak, azonban a végső döntést a srác hozta meg, amiért csak is ő maga felel!
2013. jún. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem a szülei miatt ölte meg magát. Persze, utólag lehet találgatni, de pont azért, mivel már 20 éves, tulajdonképpen azt csinál, amit akar, elmehet otthonról, élheti az életét, az ajtót se kell többet a szüleire nyitni, ha nem akarja. Ha még otthon lakik, akkor legrosszabb esetben is pár hónap alatt le tud lépni, bármit csinál. Elmegy dolgozni, keres lakótársakat és bye-bye.


Egy 15-16 évest még elhiszek, hogy a szülei "kergetik halálba", mert nem tud hova menni, nincs hova menekülnie, és nem láthat semmi más kiutat tőlük, de egy 20 évesnek már van választása, volt ott más is, amitől nem tudott hova menekülni nem (csak) a szülei.

2013. jún. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó dolog, hiszen így is úgy is a gyerekük. De a gyerek tetteiért nem ők a felelősek.
2013. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
10-es, te hülye vagy. Tényleg!
2013. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ma még egy ismerősöm vesztettem el. Ő csak 15 éves volt, baleset érte. :'(
2013. jún. 5. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!