Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Anyukám tényleg rosszul bánna...

Anyukám tényleg rosszul bánna a menyével/sógornőmmel? Vissza halottam hogy a csaj szidja anyut a háta mögött!

Figyelt kérdés

Testvérem barátnője terhes(4hónapos)ott laknak anyámmal egy házban.

Mióta terhes lett a csaj nem csinál semmit,de szó szerint semmit,még mosogatni sem hajlandó. Ráadásul válogat nem hajlandó megenni bármit. Ha nem tetszik neki a kaja ami főzve van inkább megeszi a hidegételt,amit anyu meg a tesóm munkába szánt!

Nagyon sokat eszik eddig már több mint 10kg-ot hízott,a védőnő le is szidta és már most elkezdett vizesedni! Ezt szóvá tette neki anyám hogy attól hogy terhes nem kell két ember helyett enni,meg nem kell egész nap feküdni,kicsit kéne mozogni! Most festi tesóm a szobát ahol vannak,és anyám megmondta hogy nem segít semmit még takarítani sem,mert nem fog belehalni ha megcsinálja! Nem veszélyeztettet terhes,nincsen semmi baja csak nagyon ellustult,úgy csinál mintha ő lenne a világ közepe attól hogy terhes!



2013. jún. 9. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Egyet tudok javasolni. Nem szabad beleszólni hogyan csinálják. Menjenek albérletbe! De menten. Ez az ő ügyük az ő harcuk, semmi jó nem fog származni abból ha együtt élek.
2013. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pár hónap ismeretség után lett a lány terhes,de nem is ez a gond! Anyám egy végtelen jóindulatú ember,és nem szól bele semmibe,de megmondja ha valami nem tetszik! Elfogadta hogy ez van,és "befogadta a lányt is"!


A ház egyébként a testvéreimmel közös(hárman vagyunk,anyu özvegyi haszonélvező),ez a tesóm a legfiatalabb. Én és a másik tesóm már nem lakunk otthon.

Senki ne gondolja hogy irigy vagyok,vagy rosszakaratú csak bánt hogy szidja anyut a háta mögött,hogy ő terhes az anyós meg nem segít neki semmit! Hozzáteszem anyám még aktív dolgozó. Albérletre meg nincs pénzük.

2013. jún. 9. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Ez két ember magánügye: anyukádé és a menyééé. Rendezzék le egymás között. Téged anyuka belevon abba, amihez nincs közöd, te peidg tolod ránk, hogy szavazzuk meg cirka, hogy anyukád-e a gonosz.


A botnak is két vége van: nyílván nem csak a meny a lusta és a hibás. De neked ehhez mi közöd van? Tán beállsz szumózni két veszekedő ember közé, hogy te kapd a legtöbbet?

2013. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Talán annyi köze van hozzá, hogy a saját anyját szidják a háta mögött, ami szarul esik neki, ahogy nekem is úgy esne.

Nem kell kiszolgálni a csajt, ha nem indokolt. Ha az albit nem lehet megoldani, oké, de miért élnek egy háztartásban? Ebből a nem eszi meg a főtt kaját, hanem a hideget-dologból arra következtetek. Szerintem főzzenek külön, mindjárt kevesebb a konfliktusforrás. Ezután már mosogatni is fog, ha tesód nem csinálja meg helyette.

2013. jún. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig sztem csak irigykedsz....
2013. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ujabban a rossz lett a divat sajnos!:( gondolom a srác élvezi pláne hogy hízik a csaj, jackpot lesz:(
2015. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!