Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tehetnék a leendő sógornőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a leendő sógornőmmel, ha ennyire gátlástalan? Féltékeny? (többi lent)

Figyelt kérdés

A leendő sógórnőm a vőlegényem húga.


Nem szokványos módon jöttem össze a vőlegényemmel,aki a mostani főnököm.Elhagyta miattam a régi barátnőjét,akivel akkor már 4 éve együtt volt.Velem csak két éve,egy hónap múlva lesz az esküvőnk.A leendő sógornőm vele nagyon jóban volt (párom exével),szerintem innen eredeztethetőek a problémák.


Annyit kell tudni az snőről,hogy nem volt férjnél,de van egy kislánya.A koszorúslányokat én hívtam meg (barátnőim,felnőttek),a vőfélyeket a párom.Így pont 6-6 lenne az arány.Erre besértődött,hogy az ő kislányát miért nem hívtuk meg koszorúslánynak.Jó,meghívtam,bár vőfélye nem lesz (a kislány hat éves).

Most azon kötekedik,hogy a lagzik egy szórakozóhelyen szeretnénk tartani,ami csak úgy egyébként az,lehet lagzikat is tartani ott (egy hajó).


De a legjobb az,hogy a szüleimet,bátyámat nem hajlandó megismerni,egy vidéki p*rasztnak tart,mert alapjáraton nem Pesti vagyok.Meg olyat is terjeszt állítólag,hogy alkoholista,bulizós rongy vagyok és az első buliban meg fogom csalni a férjemet...


Nagyon ki vagyok már tőle!


A leendő anyósom egy fokkal jobb,ő legalább beszélget velem néha napján,de a sógornő max. köszön és ennyi.Pedig a férjem tanúja lesz...már előre félek!!


Vőlegényem előtt mindent letagadnak.


Mit lehet tenni?



2013. márc. 29. 14:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Ne foglalkozzatok vele, csináljátok úgy, ahogy szeretnétek. Ha megharagszik, majd megbékül.
2013. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

bocsi a hibákért,pesti akart lenni!


Egyébként a "vidéki p*raszt család" (amúgy megyeszékhely) elég tanult:szüleim tanárom,párom jogász,nekem is három éve volt a diplomaosztóm.

2013. márc. 29. 14:58
 3/29 A kérdező kommentje:
huh bocs már megint elírtam,a BÁTYÁM a jogász,már baromi dühös vagyok...mégegyszer bocs!
2013. márc. 29. 14:59
 4/29 anonim ***** válasza:
59%

Ezek szerint csak akkor ilyen, ha kettesben vagytok! Akkor intézd úgy,hogy ne kelljen közös levegőt szívnod vele, max ha ott a vőlegényed is. És ő mit szól ehhez a helyzethez?

Nálunk is hasonló a helyzet, bár ennyire nem durvult el,de mindig kiállt a férjem mellettem a családjával szemben. Bár anyóssal jóban vagyok, engem is sógornőm fúrt mindig, de azt érte el, hogy a férjem ritkábban keresi a társaságát...

2013. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%

Egyetlen lassú, de valóban hatásos módszer, ha nem veszed fel a kesztyűt.


Hasonlóan ellenséges volt velem a férjem exneje. Válásuk után ismerkedtünk meg, tehát nem volt szerepem a válásban, de egyéb harmadik személynek sem. Valószínűleg az egyetlen ok az volt, hogy már nem tudta irányítani a férjemet (ami gyakorlatilag a válóok volt náluk).

Nagyon komoly támadásokat indított, nem egyszer fizikailag is nekem támadt. Nagyon nehéz volt megállni, hogy ilyenkor ne indítsak ellentámadást. Egyszer leszögeztem, hogy bármilyen sérülést okoz, tojok a közös gyerekre, stb, megyek a rendőrségre feljelentést tenni. Ezzel a fizikai támadások abbamaradtak, illetve tudatosan kerültem is a találkozást.


Maradt a mocskolódás telefonon, interneten, üzengetve, gyereket ellenem hangolva, férjemnek, stb. Nem reagáltam. Ha már nagyon felment a vérnyomásom, a férjemnek vagy a szüleimnek dühöngtem egy sort, kiadtam a feszültséget, lenyugodtam.


Évek alatt szép lassan elkopott a motivációja, pont azért, mert nem érkezett rá reakció. Ha írt, kitöröltem. Ha hívott, nem vettem fel. Ha mentünk a gyerekért, megkértem a férjemet, hogy álljunk meg egy sarokkal arrébb, hogy véletlenül se találkozzak vele.


Most már ott tartunk, hogy szóba se hoz, vagy ha mégis, normális hangnemben, tárgyilagosan. Nemrégiben a gyerekért mentünk, de nem otthonról. Iszonyúan kellett pisilni, gondoltam egy életem, egy halálom, én bekéretőzök WC-re. Legnagyobb meglepetésemre halál normális, sőt kedves volt velem. Ezen felbátorodva nem mentem vissza azonnal a kocsihoz, hanem ott vártam meg, amíg a férjem és a lánya valamivel piszmogtak indulás előtt.

Fél órával később azt vettem észre, hogy a szobaajtóban áll a férjem és a lánya, csendben, döbbenten néznek. Teljesen normálisan el tudtam beszélgetni az exnejjel. Tény, hogy nem haverkodósan, udvarias három lépés távolságot megtartva. (Ahogy például a főnökömmel is beszélgetünk) De semmi negatív megmozdulása nem volt irányomba. Úgy néz ki, rendeződött a viszonyunk. Barátok továbbra sem leszünk, de én gyomorgörcs, ő meg indulatok nélkül tudja kezelni a találkozásokat.

2013. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a vőlegényednek kellene kiállnia melletted, érted és leállítania a húgát. Ha az én páromat valaki szidná vagy esetleg oda oda szólogatna a családból, biztos nem hagynám annyiban! És ez fordítva is igaz, mikor engem próbált meg valamelyik családtagja "bántani", piszkálni, teljes mértékben kiállt mellettem és megmondta, hogy belehet ezt fejezni stb stb.....hisz tudta, hogy tiszteletből se fogok neki esni egyik családtagjának sem! Persze később már én sem hagytam magam és megmondtam a véleményemet. Az én esetemben is akkor csinálták a piszkálódásokat, mikor párom nem volt ott, de mindig hitt nekem, sose hazudnék neki, ismer és megvédett! Azóta már nem mernek sértegetni.
2013. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerintem az a baja,hogy 'elvettem' a bátyját a exétől,akivel mellesleg jóban volt és ez szúrja még mindig a szemét.Pedig nem hülye nő,saját vállalkozása van és meg nem is ronda,szóval lazán lehetne valakije,de mintha egyszer azt hallottam volna,hogy ezzel a sz*r természetével üldözte el a lánya apját is.Meg büszke is.


Párom beszélt már vele normálisan is meg veszekedve is,de nem sokat ér el vele.Megvédeni megvéd,ha kell...de akárhogyan is nézem,sértem vele a család büszkeségét,hogy amolyan vidéki 'betolakodó' vagyok és tőzsgyökeres pesti úrilány (amilyen ő).

2013. márc. 29. 15:48
 8/29 anonim ***** válasza:
54%
Szemtől szemben esküvő előtt elkapni és szépen megmondani neki-lehetőleg fültanukkal, hogy álljon le, és hagyja abba a tevékenységét.Ha valami nem tetszik ugy mond kivül tágasabb:) Az ilyen emberrel csak igy tudsz valamit elérni, mert a hátad mögött igy is-úgy is kavarni fog, de teljesen másként fog lejönni.
2013. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

és NEM tőzsgyökeres pesti úrilány (amilyen ő) :)

na hát ez a baja


bulizni,inni meg szoktam,még regebben diákkoromban de az nem feltétlenül = alkoholista rongy.

De nála fokozatok sincsenek,csak szimplán utál,aztán ebbe már bármit be etud magyarázni.


Az anyós nem dettó,após meg jóformán mindig kedves,beszédes.Ezek szerint ebben a csládban csak a női szakaszba csapott a villám :)


Mindenesetre sohasem szeretnék olyan lenni,mint ő(k).

2013. márc. 29. 15:51
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
7-Mondjuk azt azért hozzá kell tenni, hogy miért vársz elismerést, ha valakinek szétszedted a kapcsolatát, és az illető a másik nőhöz vonzódott?
2013. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!