Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megengednék ezt a vezetéknevet?

Catharina89 kérdése:

Megengednék ezt a vezetéknevet?

Figyelt kérdés
Az apám nem igazán fogad el, mint a lánya, ezért úgy gondoltam hogy vezetéknevet cserélek. Viszont bizonyos okok miatt úgy fest, hogy a nagymamámét veszem fel, ami kissé idegen. Azt engedik felvenni?
2013. jún. 16. 18:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
:DDDDD hát azóta bekérték a születési anyakönyvi kivonatomat, és anyuét is le kellett fénymásolni. :D
2013. júl. 12. 10:06
 12/13 anonim válasza:
akkor ezt az ötletet elvetem... nah mindegy, úgyis jobb a megszokott név, nem nagyon szeretem a változásokat... pl egy jó ideig elvoltam win xp x64-el, vettem új vidikártyát, de annak nem volt drivere x64-es xp-re, oszt le kellett cserélnem win7-re... most meg már a win7-et szoktam meg, de hát ez már csak ilyen...
2013. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem jó az egyedi vezetéknév. ha beirja valaki a googlibe egyből kiad téged. s ha csak fingtál is egyet az lesz egyből a legfrissebb találat rólad...
2013. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!