Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek mit kellene...

Szerintetek mit kellene csinálnom? (légyszíves olvassátok el)

Figyelt kérdés
Na szóval vagyok én, (15l) apám (akit 6 éve ismerek )és neki a barátnőjének van két tesója az egyik 24 éves és fiú a másik pedig nem sokára 17.a fiatalabbikkal "összejöttem".de nem tudom,hogy ez jó ötlet-e mert ugye ha szakítunk akkor gáz lesz találkozni és a fiú már alapból nem szűz és attól félek ha összejövünk akkor előbb vagy utóbb gáz lesz mert én még csak pár napja múltam 15 és 1-2 évig még nem akarom elveszíteni a szüzességem ő meg majd biztos akarná pár hónap után a sexet.úgyhogy nem tudom mitcsináljak mert szeretem őt de félek ,hogy mi lenne meg,hogy jó ötlet-e ez az egész.

2013. jún. 19. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
A központozás. Az a jó ötlet.
2013. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bele se kezd ebbe az egészbe, keress más fiút magadnak.
2013. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ajj.de nagyon szeretem:/
2013. jún. 19. 12:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. Tudod, van ilyen mondás, hogy "házinyúlra nem lövünk". Másrészt igazad van, hogy nem akarod most elveszteni, mert túl fiatal vagy hozzá. Szerintem inkább keress valaki mást...
2013. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de csak rá tudok gondolni csak ő jár a fejemben.:/ nem szeretnék mást keresni. ő olyan aranyos velem :/
2013. jún. 19. 12:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ami ellene szól:


1. családtag, még ha nem is vér szerinti, ha szakítotok (márpedig mi szól örökre 15 évesen), akkor gáz lesz. És nem egy-két alkalomra, hanem minden családi eseményre a jövőben gáz lesz.


2. Idősebb, szexet akar. Te meg elvakult vagy, olyasmibe fogsz belemenni,amit te még nem akarsz. Aztán vége lesz, és még rosszabbá teszi a találkozásokat az 1.es pontban, mert nem csak hogy jártatok, de ő volt neked az első. Brrr... :S


Ez nagyon gáz.


Az meg, hogy 15 évesen szereted, talán most úgy érzed mellette szól, de nem adok csak néhány hónapot és simán más fog tetszeni. Nem nézem le az érzéseid, de szerintem te is tisztában vagy azzal, hogy milyen gyorsan változol. Hagyd ezt a srácot a fenébe, és keress olyat, aki korban jobban illik hozzád,és akivel nem bonyolítod a családtagjaid mindennapjait pluszba. Legalább otthon nyugi legyen.

2013. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!
2013. jún. 19. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom milyen szerelmesnek lenni , és azt amikor bármit megtennél érte , de ott van a DE ő a rokonod , és időss hozzád .

Én sajnos tudom milyen hisz 17 évesen egy hasonló kapcsolatból született egy kisfiam .. amit azóta megbántam mert 17 évesen semmire nem vagy keszen de így hozta a sors, bízd magad a sorsa .

2013. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de nem a rokonom:ss
2013. jún. 19. 19:31
 10/12 anonim válasza:

Gondolkozz!

Aranyos veled mert meg akar húzni aztán pár használat után eldob.Jó lesz ez így? Ő megnyalja a szája szélét te meg sirathatod a leányságodat.

2013. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!