Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi történt velem? Légyszíves...

Mi történt velem? Légyszíves olvassátok el. (többi lent)

Figyelt kérdés
Régebben (ez előtt 4 évvel) lányokkal el tudtam beszélgetni órakán át,akármiről. Szerettek is velem beszélgetni, sok lány barátom volt,vicces voltam,sok embert meg tudtam nevettetni és szerették a társaságom. Ez után lett egy barátnőm. (életemben először) Nagyon szerettem a lányt,mert bármit meg tettem volna érte, rajta kívül más lányra nem tudtam nézni,és soha sem csaltam volna meg. Nagyon szerettük egymást. majdnem 2.5 évig együtt voltunk... 1 éve hogy szakítottunk, teljesen el ment az életkedvem mindentől egyszerűen azzal szakított velem hogy már nem szeret így nem tud velem lenni. De sajnos én máshogy éreztem,teljesen magam alatt voltam... az előtt soha nem nyúltam alkoholhoz meg a cigihez sem, a szakítás után elkezdtem inni és cigizni is mindenki eltávolodott tőlem, lány barátom egyáltalán nincs már,fiú barát is olyan akivel alkalom adtán iszok. Valahogy mostmár úgy vagyok hogy kezdek "gyógyulni". Mióta szakítottunk nem volt egy lány sem az életemben, nem voltam képes más lánnyal foglalkozni. Most végre megismertem egy olyan lányt akit nagyon megkedveltem már és tetszik is nekem nagyon(énis neki). De valahogy észre veszem magamon hogy nem vagyok olyan jó társaság mint régen voltam, valahogy nem tudok már úgy beszélgetni a lányokkal,nem vagyok valami "szórakoztató". Ezzel a lánnyal sem tudok mindig olyan jól beszélgetni van hogy már nem tudok mit írni neki,és e miatt nem szereném elveszíteni,mert érzem hogy szükségem van rá. Mi történhetett velem? Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat. 17F

2013. jún. 8. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az történt hogy kamasz vagy
2013. jún. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Hát ez qurva kib.szott hosszú bazzd meg ezt a sok kib.szott szart én el nem olvasom, b.szódj meg! Pont hajnali egy előtt kell ideb.sznod ezt a retek sok gec| szart????
2013. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
ilyen az ha kezd felnőni az ember. egyre kevesebbet foglalkoztatja a felszínes trécselés és egyre nehezebben tudja csinálni.
2013. jún. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg Te hogyan látod magadat, a lány jelenlegi éneddel ismerkedik, szóval továbbra is adjad önmagad, ennyi N
2013. jún. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
60%
Ahogy a 3-as mondja. Szerintem is kinőttél abból a korból ami a tizenéveseket jellemzi: hülyítés, hülyeség, trécselés,bohóckodás . Ért egy egyoldalú szerelem és nem tudsz túllépni rajta. Még olyan fiatal vagy,hogy mondható,hogy az idő mindent begyógyít. Elmúlik.Jön és valószínű jönni fog más és más. Látnod kell,hogy az élet szép és vannak értelmes dolgok,amik feledtetnek. Valószínű egy kicsit gyenge vagy és nem hogy a megoldáson agyalnál,hanem iszol. Ez rossz szokás ilyen fiatalon és valószinű,hogy felnőttként is a pohárhoz fogsz nyúlni ,ha valamiért csalódni fogsz? Na ezen gondolkozz el ember!
2013. jún. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ma 00:51 XD Kösz, hogy megröhögtettél :DD
2013. jún. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#2 Any*d jól van? :)


Többieknek köszönöm a válaszokat,ment a zöld mancs! :)

2013. jún. 8. 17:10
 8/9 anonim válasza:

Érdekes felállás.

Velem is hasonló a helyzet csak én ezt szerelmi csalódás nélkül értem el :)

Azóta van ez a helyzet mióta "cigizem" ...értsd jól!!! :)

2013. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen, az történt, hogy kamaszkorban vagy.

kicsit depressziós is lettél.

az alkohol meg csak elfedte a problémát, és nem tudtad emiatt feldolgozni azt a fájdalmat, ami a szakítás miatt benned keletkezett. az alkohol nem megoldás.

sajnos sok lelki fájdalom éri az embert az élete során. ezeket csak akkor tudjuk megtanulni kezelni, ha nem elfedjük a problémát (piával, stb.), hanem a saját lelkierőnkből megpróbáljuk feldolgozni az élményt, akkor is, ha hónapokig tart. mert az idő tényleg begyógyítja a sebet. de mint ember csak akkor tudsz fejlődni, ha hagyod a kis lelkedet, hogy feldolgozza, ami ért.

az, hogy nem vagy mindig szórakoztató, lehet, hogy nem olyan nagy baj ennek a lánynak. ha tetszel neki, nem biztos, hogy mindig szórakoztatnod kell. könnyen lehet, hogy csak szeret veled lenni, akkor is, ha csendben vagy.

2013. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!