Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csinálhjak a párom öccséve...

Mit csinálhjak a párom öccsével, nagyon szemtelen és a 9 hónapos lányommal is visszaél hogy ő nagyobb és a kicsi meg magatehetettlen?

Figyelt kérdés

15éves a párom öccse.

tegnap anyósnhoz átmentem a kicsivel a párom melozott.

bent volt a szobába a kicsivel és bementem,és azt láttam hogy a kicsi ül mellette és hátul a pólójár megragadta mint a kutyának a grabancát és úgy fogta, a lányom meg egyensúlyozott.

azonnal rászóltam hogy majd én a nyakánál a bőrét fogom és majd úgy fogom az volt a vűálasza hogy de ez nem fáj neki, erre mondtam hogy nem érdekel még egy ilyet meg ne lássak!!!

anyós nem szólt rá hallgatott.de amúgy is vissza él vele hogy ő nagyobb mint a lányom


a párom megjött a munkahelyéről és mondtam neki hogy most szólók utoljára hogy szóljon rá mert nem lesz jó vége, erre azt mondta hogy akkor nem kell odaadni neki.

de ő akar lenni a keresztapja én meg ellenzem nagyon amúgy se lehet rá számitani

egy elkényesztetett kis P.cs!( egy pohár vizért nem képes kimenni inkább szomjas marad)


2013. júl. 11. 20:16
1 2 3
 1/25 intrepid ***** válasza:
75%
Mit hisztizel? Ahogy leírtad, az tényleg nem fáj a gyereknek. Vagy sírt talán? Nekem úgy tűnik, eleve előitélettel közelítessz a sógorodhoz.
2013. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom játszott vele...
2013. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk a 9 hónapos csecsemőt ne hagyd felnőtt felügyelet nélkül.
2013. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
Kit érdekel? Az unintelligens írásodból következtetve valami pórnép vagy kisebbség vagytok.
2013. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%

Nem volt felügyelet nélkül. Vigyázott rá az unokabátyja.

És még játszott is vele....

2013. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%
Hármasnál a pont.
2013. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem hisztizek csak hergel a dolog.

de egy gyereket nem a "GRABANCÁNÁL KÉNE MEGFOGNI"

na meg látni kellett volna hogy élvezi de ha nem érti valaki ne is irjon köszi

2013. júl. 11. 20:31
 8/25 anonim ***** válasza:
98%

Ha a gyerekednek NEM TETSZETT volna, akkor torkaszakadtából ordított volna.


Ha meg nem tetszik neked, ahogy a sógorod a gyerekkel foglalkozik, akkor ne hagyd rá, hanem TE legyél a gyerekkel.

2013. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Mi nem világos? Játszott veele.. én is élvezem, ha játszhato k az unokaöcsémmel...
2013. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
Már bocs de mért adod a babát egy 15 éves fiú kezébe pláne ha nem tud vigyázni, nem hisztizni kéne hanem megválogatni kivel hagyod kettesben a babádat.
2013. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!