Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csinálhjak a párom öccséve...

Mit csinálhjak a párom öccsével, nagyon szemtelen és a 9 hónapos lányommal is visszaél hogy ő nagyobb és a kicsi meg magatehetettlen?

Figyelt kérdés

15éves a párom öccse.

tegnap anyósnhoz átmentem a kicsivel a párom melozott.

bent volt a szobába a kicsivel és bementem,és azt láttam hogy a kicsi ül mellette és hátul a pólójár megragadta mint a kutyának a grabancát és úgy fogta, a lányom meg egyensúlyozott.

azonnal rászóltam hogy majd én a nyakánál a bőrét fogom és majd úgy fogom az volt a vűálasza hogy de ez nem fáj neki, erre mondtam hogy nem érdekel még egy ilyet meg ne lássak!!!

anyós nem szólt rá hallgatott.de amúgy is vissza él vele hogy ő nagyobb mint a lányom


a párom megjött a munkahelyéről és mondtam neki hogy most szólók utoljára hogy szóljon rá mert nem lesz jó vége, erre azt mondta hogy akkor nem kell odaadni neki.

de ő akar lenni a keresztapja én meg ellenzem nagyon amúgy se lehet rá számitani

egy elkényesztetett kis P.cs!( egy pohár vizért nem képes kimenni inkább szomjas marad)


2013. júl. 11. 20:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet rá számítani? Ezt nem értem. Mit nem lehet rá számítani? Azt nyilván nem várhatod egy 15 éves fiútól, hogy úgy gondozza a te gyerekedet, mint egy anya.


Lehet, hogy elkényeztetett, de nekem kicsit úgy tűnik, hogy irreálisak az elvárásaid és egy picit el vagy szállva, mert te gyereket szültél. Persze, a srác már nem olyan kicsi, de attól még nem kell úgy kezelni, mint egy teljes értékű tapasztalt felnőttet, csak mert van egy kisebb gyerek már a családban. Nem az ő gyerek, neki nem kell még felnőttnek lennie teljesen.

2013. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért ellenzed, hogy ő legyen a keresztapja? miben nem lehet rá számítani? 15 éves, miben is akarsz rá számítani, gondozza helyetted?

Szerintem meg csak játszott vele, a maga módján, hiszen még ő is gyerek. Szerintem mind a ketten élvezték:)

Túlreagálod, hisztizel! Miért ne foghatná meg hátul a pólójánál? Gondolom így segített neki, hogy stabilan üljön. Ha nem tetszik, legyél vele mindig, ne bízd senkire!

2013. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Kuplung30 válasza:
11%

Szerintem a párod is és a kis 15 éves sógorod is egy fasz!!!

Már elnézést! 15 éves gyereknek már van annyi esze,hogy ilyet nem csinál! A párodnak meg lehetne annyi esze,hogy rá szól arra a kis ***** öccsére! A mostani tizenévesek elvannak szállva maguktól! Ha nem te de a férjed beszélgessen a gyerekkel mert lehet legközelebb olyat csinál ami maradandó károsodással jár! Ja másik,ha meg annyira lusta,hogy vízért sem megy le akkor szomjan marad!! Előbb utóbb le megy magának de ki szolgálni nem kell! Most pedig jöhetnek a köpködős kommentek rám,hogy milyen vagyok!(Ez utóbbi nem a kérdezőnek szólt)

2013. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

23-as ne haragudj, de meséld már el, hogy milyen problémás dolgot csinált a 15 éves a 9 hónapossal?!

Felültette és megfogta hátul a ruháját, hogy ne bukjon orra? Aztaaaa, ez aztán a galád viselkedés!

Azért egy 15 éves nem olyan kis gyerek már, hogy ne lehessen rábízni egy 9 hónapost. Az, hogy nem megy ki vízért, nem jelenti azt, hogy ne szaladna a kisebb után, ha meglódul vagy ne akarna játszani vele. És az miii, hogy egy ekkora babával nem lehet játszani?! 3 hónapos az unokaöcsém, fekvésen és síráson meg kiabáláson kívül mást még nem tud, mégis lehet vele játszani. Lehet neki bábozni, csörgőzni, csipogni. Oké, hogy nem labdázunk együtt, de én 'játszok' ő meg örül és kacag rajtam... Akkor mi most nem együtt játszunk? Aztán ő csak 3 hónapos, a kérdező gyereke meg fél évvel idősebb is ennél. Vele aztán már tényleg lehet játszani.

Egyébként én 9 éves voltam, amikor először hagytak velem kettesben kisbabát, aki 6-7 hónapos volt. Én benn voltam a szobában a kis lánnyal, amíg anyuka felmosott, kimosott, teregetett. Este őszintén megköszönte a szüleimnek, hogy elengedtek, mert így nyugodtan tudott takarítani és kérte, hogy máskor is hadd jöhessek.

2013. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Semmi rosszat nem tett. Inkább köszönd meg hogy vigyázott a TE gyerekedre.

Nagyon ellenszenves vagy vele. Ne tudd meg, én mit csináltam volna veled tinédzser koromban. :-)

Semmi közöd ahhoz, amit akkor csinál a srác, amikor nincs a lányoddal. Ha nem megy el vízért, akkor nem megy. Kész.

Remélem, hogy csak unatkozol, és egyébként nem vagy ilyen...

2013. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!