Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csinálhjak a párom öccséve...

Mit csinálhjak a párom öccsével, nagyon szemtelen és a 9 hónapos lányommal is visszaél hogy ő nagyobb és a kicsi meg magatehetettlen?

Figyelt kérdés

15éves a párom öccse.

tegnap anyósnhoz átmentem a kicsivel a párom melozott.

bent volt a szobába a kicsivel és bementem,és azt láttam hogy a kicsi ül mellette és hátul a pólójár megragadta mint a kutyának a grabancát és úgy fogta, a lányom meg egyensúlyozott.

azonnal rászóltam hogy majd én a nyakánál a bőrét fogom és majd úgy fogom az volt a vűálasza hogy de ez nem fáj neki, erre mondtam hogy nem érdekel még egy ilyet meg ne lássak!!!

anyós nem szólt rá hallgatott.de amúgy is vissza él vele hogy ő nagyobb mint a lányom


a párom megjött a munkahelyéről és mondtam neki hogy most szólók utoljára hogy szóljon rá mert nem lesz jó vége, erre azt mondta hogy akkor nem kell odaadni neki.

de ő akar lenni a keresztapja én meg ellenzem nagyon amúgy se lehet rá számitani

egy elkényesztetett kis P.cs!( egy pohár vizért nem képes kimenni inkább szomjas marad)


2013. júl. 11. 20:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
9%
Ha a kicsit bántaná, letörném a kezeit. A visszabeszélés gyerek vonás, kamasz, ilyen is van, de az azért már sok, ha a kicsit is bántja...
2013. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

De nem bántotta. Jézusom... szuperanyuk...

Az ilyen kisgyerekek rögtön sírnak, ha nem tetszik nekik valami. Sírt a lányod? ... nem...

2013. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
óh istenem egyeseknek mennyi problémájuk van...
2013. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

Hát ugyan nem tudom milyen a kissrác igazából hisz nem ismerem... De szerintem ezzel SEMMIT nem ártott a gyereknek...Emellett lehet hogy egy kis elkényeztetett kretén és stb...

Én pl imádom őket, velük is tervezek foglalkozni... de nálam már azon kiakadtak, hogy kölyöknek hívom néha őket :D Megjegyezném a tudatlanoknak, hogy az ember posztembrionális fejlődési szakaszai között a 6-11 éves korig tartó időszak sok szakirodalom szerint "kölyökkor"... Persze a hangsúly se mindegy, de én teljesen kedvesen nevezem így őket, sose bántó szándékkal.. Sőt van olyan, hogy a párom 2 éves unokahúgát fejjel lefelé fogom, és baromkodom vele... Mégse szólt még rám senki, pedig aztán az anyukája éppenséggel "szuperanyu", mindenre figyel a gyerekkel kapcsolatban :)

A leírtak alapján...túlreagálod.

21/L

2013. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%

Az első kérdés ami felötlött bennem, az hogy a 9 hónapos babád bem tud üllni?! Írtad hogy egyensúlyozott... hát ne haragudj, az én fiam annyi idős mint a lányod, ha megfogom a polóját hátul, észre sem veszi, mert stabilan ül. Ha pedig valóban nem ül még, az gáz. De akkor sem lesz tőle baja. Van hogy úgy kell vissza húznom a polójánál fogva a fiamat az utolsó pillanatban, nehogy leessen.


Egyébként baromi unszimpatikus ahogyan írsz...

2013. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

Esküszöm próbáltam megérteni a problémát, de abból amit leírtál nem állt össze a kép. Azzal, hogy ültette a babát semmi rosszat nem csinált. Hogy hátul tartotta, azzal csak azt az érzést adta a picinek, hogy egyedül ül.

Lehet, hogy van oka a haragodnak, de ebből a történetből nekem nem jön le egy gonoszkodó kamasz képe.

2013. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
7%
9 hónapos gyereknek semmi keresnivalója 15 éves gyerek kezében!Ilyen korú gyerekkel még nem lehet játszani, és nem is játékszer!
2013. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon ellenszenves vagy a sráccal szemben, máskor ne hagyd rá a gyereked ha ennyire nem akarod a közelében tudni. Mint ahogy a párod is tanácsolta.


Amúgy semmi rosszat nem csinált, ha a lányod zavarta volna arról az egész szomszédság tudott volna.


Aki meg azt mondja, hogy egy kilenc hónapos gyereket nem lehet egy szobában hagyni egy kamasszal az ostoba. Szülő ott volt a szomszéd szobában, a nagy meg gondolom nem ad ollót a kicsinek. Sőt még játszott is vele, nem pedig otthagyta a sarokban míg számítógépezett vagy akármi.

2013. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyereket sajnálom, hogy ilyen hárpia az anyja. A párodat csak azért nem, mert a saját döntése, ha elvisel. Egyébként teljesen igaza van, nem csinált semmi rosszat a kissrác és ha nem tetszik neked akkor nem hagyod rá. Ahhoz neked mi közöd hogy kimegy-e vízért? Te leszel szomjasabb? Majd ha nagyon szomjas lesz, úgyis kimegy. Attól függetlenül lehet, hogy elkényeztetett, de te meg egy házisárkány vagy akiből csak úgy árad a gyűlölet, utána meg gondolom a 15 éves srác lesz a szemét kamasz, ha ő sem fog tisztelettel beszélni veled.
2013. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Juhuj,máris látom lelki szemeim előtt a tigrisanyát és a baromira elkényeztetett lányodat is 2-3 év múlva =/

Túlreagálod és ha ilyen a sítlusod a sráccal én is utálnálak az ő helyében.-de nagyon.

2013. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!