Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Hogyan kerülhetnék közelebb az unokatesómhoz, úgy hogy legyek a terhére?

Figyelt kérdés

Szóval elég nagy családom van, viszont családi viszályok miatt, akikkel kapcsolatot tartok elég kevés. Bár ide beletartoznak a nagyon közeli rokonok, de alig van köztük olyan, aki korombeli lenni, olyan, akivel meg tudnék beszélni engem érintő dolgokat... Van egy unokabátyám, aki tulajdonképpen másodunokatesóm. Ő itt lakik a városban, ahol én is, de egy olyan 7-8 éve már abszolút nem szoros köztünk a kapcsolat, ami leginkább talán annak tudható bent, hogy volt neki is külföldi tartózkodása a tanulmányai miatt, illetve nekem is. Lényeg, most már mindketten itthon vagyunk, mégis abszolút elveszett a kapcsolat, annyi, hogy közösségi oldalon egymás ismerősei vagyunk, utcán köszönünk moslyogva, ha látjuk egymást, de ennyi... :S Bár még az utcai találkozás sem valami sűrű, ahhoz képest, hogy kisváros, bár mindketten más-más városban dolgozunk... Ő mostanában valóban nagyon hiányzik az életemből. Nincs tesója, nekem sem, ezért volt talán valamikor olyan a kapcsolatom vele, mint a többi unokatesómmal soha, talán jobban meg tudtuk egymást érteni, amúgy is elég sok hasonlóság van az életünkben... Én elég félénk vagyok, ami azt illeti, főleg azon kattogok, hogy akihez szólok - ha nem szülő vagy nagyon közeli barát, velük fesztelen vagy -, vajon zavarom e az illetőt... A helyemben hogyan vennétek fel vele a kapcsolatot? Tényleg nem akarom magam beégetni magam azzal, hogy zavarom, de hiányzik... Amúgy 7 évvel idősebb nálam.


L21


2013. júl. 12. 20:34
 1/1 Kitta0503 válasza:
szia, szerintem próbálj meg írni neki közösségi oldalon, vagy ha látod, akkor kérdezd meg, hogy nem lenne-e kedve beszélgetni valamikor. és légy önmagad, ismerjen meg újra , had tudja meg milyen ember lettél és onnan már menni fog a dolog. egy próbát mindenképp megér ;) szurkolok
2013. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!