Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak szerintem lett egy...

Csak szerintem lett egy kényes, liba a nagynéném?

Figyelt kérdés
Bocsi, hosszu lesz. Ugy lakunk hogy mama, anyu, nagynenem, ket tesom. Es a nagynenem 38 eves, dagadt , alig van haja es az a tipikus macskas no. Soha nem volt meg pasija es ilyen tarskereso oldalakra volt felregisztralva. Most talalt maganak egy pasit eleteben eloszor. A csavo 2 fejjel kissebb, 4 evvel fiatalabb nala. Es en is nagyobb vagyok nala olyan kicsi. Na most ez a no azthiszi itthon is hogy korulotte forog a vilag, o a vilag szepe. 2 hete ismeri a csavot de mar a hazzasagrol naszutrol es a koltozesrol beszel. Szoszerint 2-3 hete ismeri. Mamam beteg de o neki se segit mar azota. Semmit se kepes megcsinalni itthon. 0 orat van itthon, folyron strand, mozi, etterem (ezek a telepulesunktol 50 kmre) jo dragak es amikor kerek egy uj nadragot mindenki mondja nekem hogy nincs penz, fuzetre se fog telni. UGY UTALOM EZT A NOT! rugdosta a macskajat is miota van az a pasija. Nem lehet vele beszelni, mert oda jutunk ki, hogy neki van joga csavarogni, nekem meg anyamnak nincs. Na most oszinten mondjatok el a velemenyetek errol! -.- 14/L (ja es 3 hete ismeri de anyjat a csavonak itthon mar kibeszelte, hogy milyen ize)
2013. aug. 6. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus eset - a szerelem elvakította. Nagyot lehet esni!!! És igen létezik sok ilyen hülye, hogy ha összejön valakivel a régiek meg le vannak... Őszinte részvétem. A macskát meg védd meg légyszi!
2013. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Varjunk csak. Nem szerelmes bele azt latom! Csak probalja megszeretni, tudja hogy ilyen dagadtan rondan ennyi hajjal es ilyen termeszettel nem teheti meg hogy ezt elutasitja! Ezt csak zarojelben igy mondom. xD Vedem a macskat nyugiiiiii. Most en vigyazok ra. :(
2013. aug. 6. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a pontot nem értem,hogy neki mi köze ahhoz, hogy te kapsz-e nadrágot. Mert ha belead a lakhatásba, onnantól kezdve semmi közötök a pénzéhez. Nem az ő dolga téged vagy a többieket eltartani, szabadon rendelkezhet a megkeresett pénzével.
2013. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyi közünk van hozzá, hogy van egy kocsija amire a havi fizetese ramegy, es mamam fizeti neki a hulye tornagepeit, sminkbaromsagait. -.- Meg nagyon sok mindent
2013. aug. 6. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
98%

Örülj neki, hogy pasizik. Ha szerencséd van, elviszi a hercege minél messzebb, és nyugi lesz.

38 évesen csavarogjon, így talán nem marad a nyakatokon.

Segíts neki inkább, legyen csinos, elegáns, csak vigye már el valaki...Eszedbe ne jusson elüldözni a lovagját!

Macskát tényleg védd meg!

2013. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5, köszi a biztato valaszt! xD Vedem a macskat nyugi! :D Amugy igen ebbol a szempontbol jobban hangzik, takarodjon elfele!
2013. aug. 6. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozd össze valakivel, így minél hamarabb elhúz és nem lesz a ti terhetekre.
2013. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt kérdező? Elment?
2019. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!