Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kényes ajándékozás. Hogy...

Kényes ajándékozás. Hogy kezeljem az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés
röviden: barátomat ismerem már közel 3 éve. ez a 3. karácsony de mindig úgy alakult hogy karácsonyra volt összeveszés vagy valami így nem ajándékoztuk meg egymást soha. most nincs ilyen. én vettem neki, de úgy érzem hogy ő nem készült ilyennel, mert eddig sem volt. nem az a lényeg hogy mit ad, de nem lesz az kínos hogy én adok neki idén ő meg esetleg nem, mert úgy gondolja hogy én sem veszek?
2012. dec. 23. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem említsd meg neki. Hogy reméled örülni fog az apróságnak.
2012. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már nem találkozom vele csak 25.én
2012. dec. 23. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

esetleg az ő részéről lehet kellemetlen, ha kap tőled valamit, de te tőle nem, nyugtasd meg, hogy egyáltalán nem baj.

mert ugyebár nem azért ajándékozunk, hogy kapjunk is valamit cserébe. így gondolom neked nem baj - és fel vagy készülve rá, hogy nem kapsz tőle ajándékot.

úgyhogy mondd meg neki, ha nem kapsz semmit, hogy ne érezze emiatt rosszul magát.

és akkor le van rendezve.

2012. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ilyen jó kapcsolatotok van, hogy nem is beszéltek?

attól, hogy 25.én találkoztok, gondolom fel bírod emelni a telefonod és fel is tudnád hívni...

meg egy 3 éves kapcsolatban talán már el kéne jutni odáig, hogy meg lehessen beszélni mindent

2012. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!