Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mitől van az, hogy párom egy...

Mitől van az, hogy párom egy közeli rokona nem kíváncsi rám, holott nem is ismer?

Figyelt kérdés
Párom családját nem ismerem, 1-2 emberrel találkoztam csak, de azoknak jó véleményük van rólam. A minap elmentünk egyik rokonához, hogy bemutasson, mert kíváncsi volt rám, siettünk így kb 20 percet voltunk ott. A szép az, hogy kiderül volt ott egy közelebbi rokona is, aki nem jött ki a szobából, mert ő tévézett és aludt. Persze kiderült, tudta, hogy ott vagyunk és annyit mondott nem veszített semmit azzal, hogy nem jött ki. Ez elég rosszul érint. Tervbe van, hogy majd megyek páromhoz és nem tudom, hogy álljak ehhez az illetőhöz, akiről tudom, hogy ott lesz.

2013. aug. 15. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha egyáltalán nem ismer akkor nem hiszem, hogy ez ellened szólt. Lehet, hogy nem egy barátkozós típus, az én családomban is vannak ilyenek. Szerintem szimplán ne foglalkozz vele ha legközelebb találkoztok. Ha akar haverkodni majd odajön ő hozzád, ha nem, az sem baj. A lényeg, hogy a pároddal jól meglegyetek. :)
2013. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Hogy állj hozzá? Mintha semmi nem történt volna. Attól, hogy ő bunkó, neked nem kell annak lenni, mert tökéletes okot szolgáltatnál arra, hogy nem vesztett semmit.

Te nem nála voltál vendégségben, hanem másnál. Miért ne tévézhetett volna, ha ahhoz volt kedve?

2013. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy a pároddal van gondja, ennélfogva nem is érdekli a barátnője. Vagy: magával van a gondja, ezért nem érdekled. Vagy: kisebb gondja is nagyobb volt annál, minthogy neked örüljön.

Kérdezd meg a barátodat, ha ő sem tudja, akkor hagyd rá.

2013. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is szimplán csak egy antiszoccal van dolgod. Engem is kivert a víz ettől a mutassunk-be-mindenkit-mindenkinek mániától. És tényleg, valószínűleg nem veszített semmit... Én mit nyertem? Rengeteg "Szia! Találkoztunk már?" jellegű pillanatot.

Ne törődj vele.

2013. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jól tudta, hogy megyünk!

Páromnak esik nagyon rosszul. Sokat mesélt neki rólam, meg szóból ismerhet.

Majd köszönök bájosan az általános formákat letudom és kész, kezdeményezzen ő.

2013. aug. 15. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:

"és nem tudom, hogy álljak ehhez az illetőhöz,"

Ahogy ő állt hozzád. Légy vele kimért és távolságtartó.

2013. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!