Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek jogosan lettem...

Szerintetek jogosan lettem kicsit ideges?

Figyelt kérdés
A barátom szülei elutaztak néhány napra és a barátom öcsikéje persze egyből házibulit tartott. Beszervezte az unokatesójukat meg 2 ilyen k..va lánykát (ja és van barátnője az öcsikének csak ő is elutazott külföldre). Persze arra nem méltatott, hogy szóljon hogy egyáltalán jön valaki. Felitták az össze piát amit csak találtak otthon, mindent felettek amit főztem a barátommal, olyan kupit csináltak h nem igaz és úgy érzem nem vagyok a csicskájuk, hogy én pakoljak utánuk (csak ha én nem pakolok el még most is ott lennének halomban a dolgok). A barátom is persze kicsit iszogatott velük mondván, hogy nemsoká jön aludni, erre hajnali 1-kor még sehol nem volt, úgy mentem le, hogy hol van már és persze épp szenvedett a részegségtől (pedig nem szokott inni). Nagyon megbántott azzal h odaállít 2 lány és akkor én meg mintha nem is léteznék, csak ittak, ordibáltak hajnali 3-ig. A lányok meg persze nem a nappaliban aludtak, hanem az öccse szobájában és egy ágyban az öccsel. Ehhez is mit szólnátok a barátnője helyében, milyen dolog ez? És mielőtt kérdés lenne, hogy miért nem voltam ott, hogy ne legyen probléma, ezt a két lányt nem bírom elviselni, nem voltam rájuk kíváncsi. A 2 lány meg másnap is alig akart hazaindulni, este 8-kor nagy nehezen elmentek. Basszus nem szálloda, még egy hétig ott lettek volna legszívesebben. Persze volt aki pakoljon utánuk.
2013. aug. 22. 19:02
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
78%

1. ha a te felelősséged volt, hogy rend legyen a házban, akkor miért nem kapcsoltad/húztad ki a zenét (már ha volt zene), és miért nem küldted haza igen is határozottan, emelt hanggal a lányokat, és utasítottad rendre az öcsikét?

2. ha nem a te felelősséged volt, miért pakoltál el utánuk? mentél volna haza másnap, takaríthattak volna maguk után.

2013. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
88%

Minek pakoltál el? Te vagy a hülye!

Szartam volna le, pakoljanak el, vagy hagyják úgy, míg a szülök hazaérnek!

2013. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Nem az én felelősségem volt, csak gondolom nem lett volna olyan jó anyósoméknak arra hazajönni, hogy milyen felfordulás van ott, más nem pakolt volna el.
2013. aug. 22. 19:10
 4/52 anonim ***** válasza:
67%
Fogd fel úgy hogy fiatalok.Biztos te is az vagy csak más a felfogásod. Én is biztos kiakadnák ha felidegesítenének ilyen dolgokkal. De egyszer előfordult, megcsináltad, kész, letudva. Szerintem évente belefér egy ilyen. Amúgy is az ő házuk, az ő felelőségük!nem hiszem hogy a párod szülei rád bízták volna a ház karbantartását és az öcsike felügyeletét. Ha pedig mégis, akkor csak te tilthattad volna meg a bulit!Ha engedély nélkül csináltak akkor rájuk hagyhattad volna. Nem volt kötelező összerámolni. A következmények őket terhelték volna. Szerintem senki nem várta el hogy te ezt megtedd!
2013. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
79%

Én sem értem mért panaszkodsz. Simán ki lehetett volna kapcsolnia zenét, és emelt hangon haza lehetett volna küldeni a csajokat. Az öcsikét jól letolni hogy szégyellje magát, és nem fogod sajnálni amikor a barátnője mindent megtud és dobni fogja.

Ha ennek ellenére tovább buliztak volna, akkor meg nem kellett volna rendet rakni..


Ha megcsináltad, ha nem szóltál nekik, ha nem dobtad ki a csajokat akkor most ne rinyálj!! Akkor az öcsikének igaza volt.

"Itt a balek sógornő aki a szart is kilapátolja majd helyettem.. Bulizzunk!!!"

2013. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
21%
Nem értelek! Ott laksz? Hány éves vagy?
2013. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a történetben te voltál a lúzer. A fiúk ittak, buliztak, csajozgattak, te meg kucorogtál a másik szobában, majd reggel összepakoltál utánuk. Hát.. te tudod. Csak döntsd el, hogy szeretsz mártír lenni, mert akkor ne panaszkodj, vagy nem, akkor ne is viselkedj úgy. Am gratulálhatok a párválasztásodhoz..?
2013. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Jó, hogy még én vagyok a rossz azért mert nem akartam h erre jöjjenek haza anyósék és inkább megcsináltam mindent. Amúgy meg ha szóltam volna akkor is minden úgy ment volna tovább ahogy addig.
2013. aug. 22. 19:18
 9/52 anonim ***** válasza:
56%

És te miért nem buliztál? Fából vagy?

Biztos morgolódtál, hogy a fiatalok zajonganak :D

Remélem legalább a pasid jól mulatott, melletted nem sok szórakozásban lehet része :D

2013. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Egy kicsit aránytalan nem gondoljátok? 4 lány 2 férfire. Akkor ne is csodálkozzak, ha nem találok magamnak barátnőt, nem igaz?
2013. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!