Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan érzem úgy, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem úgy, hogy ezt már nem tudja kimagyarázni, megmagyarázni az akibe szerelmes lettem? (álkapcsolat vagy mi.! )

Figyelt kérdés

Az üzenet küldője: abortusz Az üzenet címzettje: Báró von blökipóz88 Az elküldés

időpontja: ma 00:50 Az üzenet témája: Re: Re: Az üzenet szövege: csak aza bökkenő hogy basz ottul szerelmes

vagyok belé, és ha most nem lesz semmi csak

szakítás, akkor elkönyvelheti ez a csaj, hogy egy

másik ember ezen a földön csak azért fog

munkálkodni, hogy neki rossz legyen, még

akkor is, ha ennek az embernek már két gyermekes családja és egy, ennél a csajnál

sokkal szebb felesége van


Az üzenet küldője: Báró von blökipóz88 Az üzenet címzettje: abortusz Az elküldés

időpontja: ma 00:54 Az üzenet témája: Re: Re: Re: Az üzenet szövege: direkt alátennél,kibas zn ál vele?


Az üzenet küldője: abortusz Az üzenet címzettje: Báró von blökipóz88 Az elküldés

időpontja: ma 01:00 Az üzenet témája: Re: Re: Re: Re: Az üzenet szövege: figyelj, bűn nem maradhat büntetlenül, d

eamugy ha gondolod beszélgethetünk

facebokon is, nyugi egy fiatal 19 éves srác

vagyok, budapesti és nem valami gyilkos vagy

tudom is én mi, na van kedved dumálni ott?

csak nehogy rá írj a páromra.....



Köszönöm hogy kitetted BáróvonBlöki



2013. jún. 2. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Úristen mi a fene ez?
2013. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Meg akarja magyarázni ezt a barátom, de úgy érzem, erre már nincsen magyarázat, főleg olyan nem ami után én ne úgy tudnék rá nézni, hogy ezek a mondatok eszembe jutnak. Illetve a múlt, amikor állandóan bántott engem (lelkileg).


Konkrétan úgy érzem hogy nyugtatóra és szívgyógyszerre lenne szükségem.

2013. jún. 2. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz vele!
2013. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani, hogy ne foglalkozzak vele.
2013. jún. 2. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Abortusznál valami nagyon nincs rendben agyilag. Nomen est omen.
2013. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én már nem bírom.. ki vagyok készülve és ez már hónapok óta tart, hogy totálisan kivagyok.

Közben teljesítenem is kéne a jövőm miatt, hogy ne legyek se munkanélküli, se csöves.

2013. jún. 2. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor dobd, basszus, nem éri meg a dolog. Zárd ki az életedből. Ez kb. a lehető legjobb, amit tehetsz magadért.
2013. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor meg amiatt fogok szenvedni, hogy szerelmes vagyok belé és hiányzik. :'(
2013. jún. 2. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!