Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normális, hogy így viselkedik...

Normális, hogy így viselkedik a nagyobbik lányom?

Figyelt kérdés

Elmúlt 18 éves és mintha teljesen kicserélték volna.

Eddig nem érdekelte, hogy néz ki, szinte tükörbe se nézett. Most meg rá se ismerek. Smink nélkül már ki se megy az utcára. Elkezdett sportolni, odafigyel mit eszik. Nagyon sokat költ magára, szépségápolási termékekre

(persze a saját pénzéből, megdolgozott érte).


Most a legfőbb célja a fogyás és a sport, mindenáron legjobb formába akar lenni, körülnéz az interneten mindenféle kezelés után (test, masszás, fogfehérítés stb...amit el lehet képzelni, nem nagyon értek ehhez). Szeretne magának piercinget is... :(


Kezdjek aggódni?

Miért változott meg így? Komoly barátja még nem volt. Talán a fiúk miatt csinálja?

Félek, hogy túl komolyan veszi majd ezt az új "életmódot".

De nem mondanám rá a lányomra, hogy beképzelt lenne, soha nem volt az, talán épp azért csinálja ezt, hogy növelje az önbizalmát?


Mit gondoltok?


2013. aug. 22. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Normális. Felnőtt, tetszeni akar a másik nemnek. Ne aggódj, hanem örülj. Kinyílt a bimbó, virág lett belőle.
2013. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Sokat változnak a fiatalok ennyi idősen. Ne ijedj meg tőle. Egyrészt megvannak a korlátai - mivel a saját pénzét költi. Másrészt meg nemsokára megnyugszik, ha kiszépítkezte magát és akkor megáll egy normálisan csinos szinten.


Most megy egyetemre vagy még középiskolába jár? Lehet fiúk miatt, vagy egyszerűen új baráti társaság.

Hová akar piercinget?

2013. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem inkább örülj, hogy igényes :)

Idővel remélhetőleg helyrebillen azért az egyensúly és nem ennyire "kinézet-centrikus" lesz :)

2013. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen normális, örülj neki, hogy a saját keresetéből próbál csinos lenni. Persze azért szólj neki szolidan, ha valami szerinted nem állj jól neki vagy túlzás.


Én is egy fél éve kezdtem neki a magam szépítésének, rámjött az, hogy ha már úgyis egyetemista leszek, dolgozni fogok, akkor legyen komoly nő az, aki visszanéz rám a tükörből. Jó, persze néha megmarad a lazaság, de párom kifejezetten örül ennek a változásnak. :) 19L

2013. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Ráébredt, hogy nő lett belőle, és örül neki :)


Ennyi még belefér. Értem én, hogy azért aggódsz, hogy nem billen-e át kényszeresbe a dolog, de még nem. Ez simán belefér. Azért figyelj.

A piercing még nem az ördög műve, amiatt se aggódj.


GOnd akkor van, ha 45 kiló lesz, és elhanyagol mindent mást, csak magával foglakozik. Addig nem kell parázni, és nem írtad, hogy az élet normál dolgai nem érdekelnék, vagy hanyagolja a munkát, tanulást.

2013. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Magadban is, és mutasd is ki neki. Megérdemli.
2013. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!