Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így anyám?

Miért viselkedik így anyám?

Figyelt kérdés
Miért haragszik azért anyám, ha veszek magamnak néhány olcsó cuccot, pedig a fizetésem nagy részével leszámolok neki. Hagyok magamnál 5-10 ezer forintot, amit nem költhetek arra, amire akarok. Havonta 70-80 ezer forintot odaadok neki kosztra, a maradék pár ezer forintból meg nem értem miért nem vehetek azt, amit akarok. Nem mondja, hogy haragszik, ha veszek valamit, csak cinikus megjegyzéseket tesz, meg összenéznek a többiekkel, pl. testvéremmel. Fiatal lány vagyok, nem értem miért baj az, ha szeretek csinosan öltözködni, amit nem is viszek túlzásba, nem vagyok egy cicababa típus, tök egyszerű ruhákat szoktam vásárolni és nem veszek drága holmikat. Nem tudom mit tegyek, már szégyenlem magam, ha veszek valami új dolgot, és meglátják rajtam. Miért kell bűnnek éreznem, ha vásárolok magamnak a "zsebpénzemből"? Ti mit tennétek?
2013. aug. 16. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhes
2013. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

minek adod le a fizetésed java részét????ez rengeteg...

csak rezsi meg kaja amit kéne.kizárt hogy ennyi legyen. egy átlag ember havi kajája 20bol megvan(nálunk legalábbis) de a rád esö rezsirész se lehet több de akkor sokat mondtam.

2013. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
ennyi pénzből már simán elmehetnél albérletbe és sokkal több maradna neked is.
2013. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondta, hogy ha le kellene számolnom az asztalra az összeset akkor se lehetnék felháborodva. Maximum 67 ezret kaptam pultosként, ebből annyi jutott nekem, hogy vettem a görényemnek kaját és kéthavonta feltöltöttem 2 ezerrel a telefonom.
2013. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez szerintem szülői önzőség (előzőnek)
2013. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem volt túl sok választásom. az a 67 ezer forint nem lett volna elég albérletre sajnos....
2013. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vagy menj el albérletbe vagy mond meg anyukádnak hogy neked is van életed és szeretnéd úyg élni ahogy akarod...

nem vagy köteles odaadni az egész fizetésed! örüljön neki hogy odaadod a 80-90%-át..

2013. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!