Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így anya?

Miért viselkedik így anya?

Figyelt kérdés
16 fél vagyok, a város legjobb középiskolájába járok, sőt az országban is az egyik legjobb, és 4-5ös tanuló vagyok, inkább 5. Nem iszok, nem cigizek, nem járok bulizni. Miért mondja mindig anya, hogy nem lesz belőlem semmi, egy lusta dög vagyok, felelőtlen...stb. Aztmondta ő nem segít nekem semmiben felnőtt koromban, tartsam el magam. Általános iskolás koromban már középfokú nyelvvizsgám volt, tényleg kiskorom óta minden nyarat végig tanulok különtanárnál. 3 nyelvet tanulok. Mégsem enged sehova, pár hónapja van az, hogy ha bulizni szeretnék éjfélig el vagyok engedve, eddig buliról sem akart hallani. De így sem járok bulizni... Van egy barátom,lassan több mint 1 éve vagyunk együtt, és még nem aludhatott nálunk. Pedig meg lehet benne bízni, rendes gyerek. Sokszor azzal is baja van, ha csak napközbe eljön hozzánk. Most ezt a kérdést nem azért irtam ki, hogy nyávogjak, csak kíváncsi vagyok, hogy másnak is ilyenek-e a szülei és hogy más szülő mit gondol erről :) szerintem a korosztályomnál ( tisztelet a kivételnek) normálisabb vagyok olyan téren, hogy semmi pia, cigi, és szerintem nem ezt érdemelném.
2013. aug. 11. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár napja volt a hírekben, hogy megerőszakoltak egy 16 éves lányt Pesten. Valószínűleg csak félt téged.
2013. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia:) én hasonló paraméterekkel rendelkezek mint te... szerintem le kéne ülnöd anyukáddal megbeszélni ezeket a dolgokat, így megtudhatod talán hogy miért véd ennyire és finoman elmondgatod neki hogy nem vagy már olyan kisgyerek hogy fogni kell a kezed illetve hogy bízhat benned:) sok sikert
2013. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ez bárkivel megtörténhet, hogy megerőszakolják nem csak egy 16 évessel:)
2013. aug. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!