Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet tenni (rendőrségileg...

Mit lehet tenni (rendőrségileg) hogyha a nagyobbik fiútestvér folyamatosan provokálja, és néha gyengébben meg is veri a húgát?

Figyelt kérdés

Barátnőmet folyamatosan zargatja és provokálja a testvére

van, hogy konkrétan megakarja verni.

Ma pl már addig fajult, hogy megütötte,

és nem ez az első alkalom. Folyamatos provokációban tartja

idegeli, és ha bármit ellene tesz, megakarja verni/ megüti/megveri.

Nem komoly sérüléseket okoz neki, de akkor is megüti. Csapkod. Üvöltözi hogy " engem tisztelni kell" Féltem tőle! A szülei SZ*RNAK BELE! Rájuk nem lehet bízni. Itt csak én segíthetek neki. Valaki esetleg tudna mondani valamit?

Nagyon köszönöm.


2013. aug. 18. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát ha a szülei nem foglalkoznak ezzel, és az apuka nem állítja le a fiát, akkor sokat nem lehet tenni.

Talán annyit hogy a húgica elmegy egy önvédelmi sportot megtanul, és ha egyszer fekete öves lesz akkor elkapja a bátyját és a földbe döngeti.. Tanulja meg a húg megvédeni magát.. Ez az egyetlen segítség..

2013. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

"Nem komoly sérüléseket okoz neki, de akkor is megüti"


Ha a rendőrséget hívjátok, ezen csak nevetni fognak, hiszen minden testvér közt van ilyen.

2013. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
látleletet lehet venni ha nyomot hagy az ütése
2013. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez nem a "minden testvér" közötti szimpla veszekedés, és a " nem komoly sérüléseket" úgy értettem, hogy még nem tört el csontja, vagy szakadt fel valahol a húsa. Ez teljesen komoly dolog, nem a testvérek szimpla veszekedése.
2013. aug. 19. 02:50
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Hány évesek?
2013. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A lány 17, a srác 21
2013. aug. 19. 16:18
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor kiskorú rendszeres bántalmazása?

Ez bűncselekmény.

a barátnőddel menjetek el a rendőrségre és a Családsegítőhöz. A sérülésekkel meg frissiben orvoshoz látleletért...

Ez az infó kellett?

Vagy van még kérdésed?

2013. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Egyenlőre nincs, de ha esetleg a későbbiekben lesz, lehet megejtek neked egy üzenetet, ha nem probléma :)
2013. aug. 19. 16:53
 9/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írd a topicba, és megválaszolom, ha tudom.:)

Majd írd meg a fejleményeket! Remélem, jó kezekbe kerül az ügy!

2013. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát, holnap utazom hozzá, először beszélek vele, de mivel teljesen üresfejű, így is, úgyis lesz folytatása. Nagyon féltem, hogy később valami komolyabbat tesz vele, és ezt akarom elkerülni. Még ha fizikailag nem is bántalmazza annyira erősen (ököllel csapkod, rugdos, közbe kiabálja hogy " engem szeretni, tisztelni kell, velem te nem beszélsz így" (azaz nem tapossa, töri el a a karját, stb)

. Viszont lelkileg borzalmas módon zsarolja. És fenyegeti folyamatosan. Szeretném megelőzni a bajt.

Köszönöm a segítséget :)

2013. aug. 19. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!