Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mért van az, hogy engem...

Mért van az, hogy engem mindig semmibe vesznek?

Figyelt kérdés

Elegem van! Eddig tűrtem de tovább nem megy.

Van egy tesóm aki mos kolis, és egyszerűen amikor haza jön körülötte forog a világ, hétköznap másról sem megy a téma csak róla.!

A rokonokról ne is beszéljünk. Úgy csinálnak mintha láthatatlan lennék.! Csak a tesóm. Értem, hogy új dolog, persze foglalkozzanak vele 1hétig, de hát utána mért kell minden percebe csak róla beszélni?

Mért hiszi azt mindenki, hogy nekem ez nem esik rosszzúl? Attól,hogy nem mutatom ki, még gondolhatnák. Mért kell megkülönböztetni?

Utálom, hogy mindig a tesóm a család büszkesége én meg az 'aranyos kislány'! Miközbe mindenki tudja jól, hogy mindent megteszek azért ,hogy egyszer azt mondják, hogy büszke vagyok rád. Tanulmányi átlagom négyes alatt SOHA nem volt, nem iszok ,nem cigizek. Mindig szót fogadtam! A tesóm ennek pont az ellentettje. Mégis ő az akire büszkék!

Mért kell ez?

Ez igazából csak a rokonoknál van, néha anyánál is. Szüleim elváltak ,anya tart el bennünk. Mamáéknál lakunk.

Arról nem is beszélve, hogy van egy 2 és fél éves kislány akire folyamatosan nekem kell vigyáznom. (nagybátyám lánya)

Soha nem mondanák azt,hogy kösz, hát hogy is mondanák mikor én CSAK egy lány vagyok. Mindig azt mondják, hogy mért vagyok féltékeny, stb.. De hát könyörgöm! Én nem féltékeny vagyok (na, jó egy kicsit), csak rosszúl esik, hogy semmibe vesznek!!


Amúgy a tesóm 14/f én 12/l

Ezt most jó volt leírni!


2013. szept. 15. 18:34
 1/4 A kérdező kommentje:
*most
2013. szept. 15. 18:36
 2/4 anonim ***** válasza:

12 évesen nem iszol és nem cigizel? Ejha.. Na most jól megnyugodtam... :)


Nyugi, kamaszkor, el fog múlni, túléled. Kicsit lazábban!

2013. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szádat és mondd el ezt a szüleidnek, mert nem gondolatolvasók. Ebből később is rengeteg problémád lesz, ha úgy állsz hozzá dolgokhoz, hogy "gondolhatták volna". Nem, nem gondolják. Ha elmondod, akkor fogják gondolni.
2013. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
próbálom megfogadni a tanácsotokat! :) Köszönöm!
2013. szept. 16. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!