Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre rosszabbul esik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre rosszabbul esik, hogy semmibe vesznek a lányok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem voltam nagy Don Juan. Inkább az a típus voltam, aki nem megy bele egy kapcsolatba, amíg nincs igazi szerelem. Sose gondoltam olyanra, hogy csak azért jöjjek össze egy csajjal, mert olyan jól néz ki és csak meg akarom ... . Úgy tudtam, ez jó pont a lányoknál.

Nem vagyok nagyon a középpontban, nem úgy vagyok, hogy akivel csak találkozok a gimiben, az span vagy ismerős. Viszont aki haverom vagy ismerősöm, azzal szorosabb a kapcsolatom, nem csak "épp csak tudom, hogy ki az".

Nem tartom magam jóképűnek, voltak, akik egyet értettek velem, voltak, akik azt mondták, h*lye vagyok, hogy ezt gondolom magamról. 10-es skálán olyan 5-6 lehetek, bár így fiúszemmel nem tudom mennyire hiteles.


Amiért a kérdést kiírtam, hogy eddig nem törődtem vele különösebben, hogy nincs barátnőm, bár azért mindig rosszul esett. Viszont egyre jobban el vagyok keseredve, hogy le se s**rnak, épp, hogy szóba áll velem, mert pl oszt. társ vagy ismerős. Nem ellenszenvesek, csak az ő szemszögükből vagyok és kész, úgymond "elférek, nem zavarok sok vizet". Nem túrnak ki sehonnan, de mikor rám néznek, nem gondolják, hogy "hm, kedves is, okos is és elfogadhatóan néz ki, miért ne ismerjük meg egymást jobban", hanem csak annyi, hogy "óó, őt ismerem". Ez elég hülye példa volt, de remélem megértettétek, mit akarok kinyögni.


Olyan jól esne néha csak beszélgetni egy normális lánnyal minden hátsó szándék nélkül. Vagy egy barátnővel tölteni egy hétvégét, aki törődik velem és néz valakinek...


Normál esetben nem vagyok ilyen nyafogós f**zkalap, de nem értem, ha mindenhol olyanokat hallok vissza, hogy (nagyképűség nélkül mondom, nem teljesen értek egyet velük) "már régebben is érettebbnek tűnt a koránál, vagy milyen szép arca van, vagy pl, hogy intelligensebb a hasonló korúaknál", akkor egy lány miért nem tudja észrevenni és értékelni bennem ezeket a dolgokat? Már nagyon hiányzik egy barátnő. Mit tegyek a változásért?


18/F


2013. szept. 15. 02:29
 1/8 anonim ***** válasza:

azért azt ne várd h a csaj szedjen fel téged.

Nyomás ismerkedni.

2013. szept. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy még. Próbáltál már flörtölni, szemezni, randira hívni egy lányt? Ne várd tőlük, hogy kezdeményezzenek. Egy átlag, vagy előnytelenebb lányra is fiúk tucatjai nyomulnak nap mint nap. Nincs idejük észrevenni. Adj valami jelet feléjük. :)
2013. szept. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#5,6 Köszönöm az értelmes válaszokat!


Próbáltam már nem egyszer közelebb kerülni lányokhoz, de mindig volt egy másik fiú, aki csak megdugni akarta és sikerült is neki felszedni, megdugni és otthagyni, vagy csak a lánynak nem voltam szimpi. Volt hogy facebookon is b**zott visszaírni.

2013. szept. 15. 02:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Jobban előadta magát a másik. A csajok nem tudják előre, hogy ki akarja csak megdugni őket.

És abban is van valami, hogy mostanában sok lány is csak futó kapcsolatot akar, arra meg tökéletes egy olyan kellemes kis don juan.


Nem tudom, milyen barátnőt szeretnél, de próbálj hozzád hasonló gondolkozásúakat keresni. :)

2013. szept. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valamit változtatni az eddigi időtöltéseiden. Járj újabb helyekre, társaságba. Sport, szakkör, tánc ilyesmi. A közös érdeklődési kör könnyen összehozhat valakivel.
2013. szept. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyúrjál. Fel fognak szedni.
2013. szept. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen sok lóvéd és sportkocsid, akkor kelleni fogsz a nőknek. Ha nincs pénzed, akkor esélyed sem lesz a lányoknál.
2013. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem, sok helyes arcú csóró szépfiút látok csajozni. Van amelyiket már a nő tartja el. Nem azt mondom, hogy élősködik, csak jól néz ki és befogadják annak ellenére, hogy épp nincs melója.
2013. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!