Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm tegnap öngyilkos...

Sógornőm tegnap öngyilkos lett, most kórházban van. Mit tehet a bátyjám, hogy ne tegyen ilyet többé?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

pszichológust kerestek neki


szerencsére nem lett az, csak megkísérelte

2013. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok információt írtál le a helyzetről.
2013. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az a baj hogy ha egyszer megpróbálta, hajlamos lesz megtenni máskor is.. mi miatt akart öngyilkos lenni? mert arra a problémára kellene valami megoldás. bár attól tartok ha ez meg oldódna és jönne valami újabb probléma akkor újra önygilkosságot akarna elkövetni.:S mondanám hogy vigye orvoshoz, de nem tudom menyire egyezne bele a sógornőd.
2013. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mit kellene még írjak? Nem élnek rosszúl, soha nem veszekednek.
2013. szept. 20. 17:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

rosszul élnek, valami baj van

erről kellene írnod

2013. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk miért tette, most kórházban van és enni sem akar.
2013. szept. 20. 17:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha öngyilkos lett volna akkor valószínűleg most a patológián lenne... és hogy miért tette azt csak ő tudja pszichológus/pszichiáter segítségére szorul de te is megkérdezheted tőle bár attól nem fog javulni az állapota de tudni fogod mi bántja
2013. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát pont nem lett öngyilkos, de mindegy... Egyébként nem gondolod, hogy tudni kéne az okát, hogy tudjuk, hogy a bátyád mit tehet ez ellen? De valószínű ezt inkább pszichológus tudná megmondani és nem mi...
2013. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

nem értek egyet a kommentelőkkel h á nem lett öngyilkos, mert akkor a patológián lenne..

Sajnos ez nem ennyire egyszerű, én egy embert ismertem aki nem kötött ki rögtön a patológián, de addig próbálkozott míg valóban meghalt.Szóval szerintem szép szóvirág ez h á de nem halt meg ...


AMúgy nem pszichológus hanem inkább pszichiáter kell ide,de ezt a kórházban automatikusan tudják.

2013. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
helyen úgy vagy öngyilkosságot kísérelt meg , szóval nem értelek utolsó...
2013. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!