Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Terhes vagyok és felnőtt...

Terhes vagyok és felnőtt létemre nem merem elmondani az anyámnak, hogy erősítsem meg magam?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 13:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Szia. Felnőt? 18, 28, 38 éves?
2013. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Az mit jelent? 18 éves felnőtt, aki otthon laksz, vagy önálló életed van de egyedül vagy, vagy már férjnél vagy?


Ez így nagyon kevés amit írtál.

2013. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Miért félsz elmondani?
2013. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség érzelmi hullámvasút. Úgy látszik rád elég rosszul hat.

Ha anyád az egyetlen támasz és tőle is félsz nem írigyellek.

2013. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
28 és pont egy hónapja vagyok férnél. Külön élünk, teljesen, igazából nincs szükségem rá pénzügyileg, csak lelkileg lenne, így is hogy jelenleg pont megszűnt a munkahelyem vagyis rendesen átvertek vele....és pont ezért is ciki hogy nem merem elmondani. De tudom jól hogy le fog ordítani, hogy még munkaviszonyom sincs, ha normális munkát sem tudok találni ahol nem vernek át akkor hogy akarok egy gyereket felnevelni. Meg az lesz a legfőbb baja hogy túl hamar jött és mindenki azt fogja hinni ezért házasodtunk.
2013. okt. 11. 13:47
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hú, veled komoly gondok vannak, ha 28 éves, felnőtt, férjezett asszony létedre félsz elmondani anyádnak, hogy terhes vagy!
2013. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
ne foglalkozz másokkal
2013. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tudom de ettől csak rosszabb....
2013. okt. 11. 13:49
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én alig vártam a pozitív teszt után, hogy elmondjam az anyukámnak, teljesen odavolt, hogy unokája fog születni, lehet, hogy pozitív értelemben fogsz csalódni a reakciójában. Egyébként meg semmi köze hozzá, hogy hogy intézed az életed, a rosszallás meg végképp nem a feladata ilyen helyzetben.
2013. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szépen odamész hozzá és azt mondod: Anya, gyerekem lesz. Az elsö neked nem tetszö szonál vagy hangerönél szépen mondod: Szervusz anya. Megfordulsz és elmész minden további szo nélkül. Nem keresed. (Ne félj, majd ö fog.) Te pedig következetesen tartsd meg ezt az alapállást. Kedves vagy vele, de nincs sem rossz szo, sem felemelt hang. Különben otthagyod.
2013. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!