Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is vigyázni kell...

Szerintetek is vigyázni kell egy felnőtt férfira hogy ne csalja meg a feleségét bulizáskor?

Figyelt kérdés

Pár hete szült a sógornőm.A sógor ennek örömére tejfakasztót rendezett.

Én ennek ellene vagyok,újdonsült apuka ne igya már részegre magát míg én kórházban vagyok,a férjem nem is csinált ilyet egyik gyerekünknél sem.

Hívta a sógor őt is,de két okból is nemet mondott: beteg volt a lányunk,felváltva éjszakáztunk vele,de ha nem beteg se ment volna,ő is ellenzi ezt a dolgot.

Nem áll meg nélkülünk a világ,ők attól még buliztak egyet a kisbaba érkezésére.

Utólag kiderült,hogy nem csak buliztak és ittak,hanem összeszedett valami csajt is (persze szánja bánja,csak a szexhiány,de semmi komoly,stb)

Azóta sógornőm és anyósom is minket,főképp engem okol,hogy nem ment párom (én nem engedtem),neki kellett volna a sógorra vigyázni.


2013. máj. 22. 11:58
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
71%

LoL. :DDD

Ez annyira nevetségesen szánalmas, kiírnod is kár volt.

2013. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%

Sógoromnak is most volt ilyen tejfakasztó bulija - nem tudtam hogy így hívják:) Mégsem feküdt össze senkivel. Semmi köze a két dolognak egymáshoz. Én is elmentem régebben férjem nélkül bulizni, ő is, most már ebből kinőttünk, max egy évben egyszer van valami buliféle alkalom, mint most nekem egy leánybúcsú. Mégsem csaljuk meg egymást. Felnőtt emberre nem kell vigyázni. Vigyáz magára. Ha nem így jártunk.. Nem muszáj részegre inni magát az embernek ahhoz hogy megcsalja a másikat.

Sőt aki olyan részeg, hogy elvileg nem tud gondolkodni, az szexelni sem. Ezt tapasztaltam:)

2013. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
44%
Én nem vagyok féltékeny típus, de amennyi ku.rva van....
2013. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%
Téged okol? Ott sem voltál, semmi közöd hozzá. Párodat okolja? Ugyanaz. És ha még ott is lett volna, nem az ő dolga. Egy felnőtt ember csak tudja már magát kontrollálni, hogy ne k*rjon félre. Ne igyon annyit, ha nem tudja akkor a farkát a gatyájában tartani.
2013. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam,sima bulin is megtehette volna,nem lehet mindig fogni a kezét,lassan 30 éves.

Tudjátok mi volt a válasz: "de ez más,ilyenkor a férfi ingatag,hetek óta le voltak tiltva a szexről,és stresszes volt,ilyenkor nem szabad magára hagyni"

Párom lezárta annyival,hogy a második terhességemnél mi 8 hónapig nem szexelhettünk,mégse nézett más nő után,pedig nem fogta senki a kezét.

És eljöttünk.

2013. máj. 22. 12:08
 6/36 anonim ***** válasza:
97%

Németországban élek, itt a tejfakasztó buli (máshogy hívják) a világ legnormálisabb dolga, pont pár hete voltam ilyenen.


Képernyőre kirakták a baba képeit, gratulált mindenki, volt étel-ital, az összes rokon és barát jelen volt, remek hangulatú este volt. Nem arról szólt a dolog, hogy halálra isszuk magunkat (persz fogyott alkohol rendesen), hanem mindenki együtt örült a családdal.


Én nőként azt mondom: már mi a francnak ne csiccsenthetne be egy kissé, ha 9 hónap kínlódás után végre-valahára megszületett a gyereke?! Meg mégis mi a fenét csináljon, rendezzen pizsamapartit? Az édesanyával nem maradhat bent este a kórházba.


Most az, hogy a sógorod egy gerinctelen állat, aki a gyermekágyas felesége mellett összeszed valami nőcskét - hát ez egészen más kérdés, és a tejfakasztó bulihoz nem sok köze van, ugyanis ha nem ott, akkor a hétvégi focimeccsen szerez be egyet (a "szexhiány" az még szexhiány lesz 2 hónapig...)


Felnőtt emberre pedig nem kell vigyázni, nem lesz mellette ott valaki mindig, hogy "véletlenül" ne találjon bele egy másik nőbe, ez abszurd! Házas, immár gyerekes felnőtt férfinak magától is tudnia kell hol a határ!

2013. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell egy felnőtt férfira senkinek vigyáznia. És főleg nem az erényeire.:)

Nehogy már titeket okoljanak azért, mert a pasi nem bírt magával!

Miért nem ment anyós vagy a sógornő akkor felvigyázni?

Meg amúgy elég baj lehet ott már rég a kapcsolattal, ha egy férfi félrelép főleg egy ilyen helyzetben...

2013. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
97%
Ez mekkora hülyeség már??? Persze, téged okol meg a párodat, akik ott sem voltak... Okolja már saját magukat, hogy engedték, hogy egy újdonsült apa holt részegre igya magát és nőkkel kerüljön kapcsolatba!
2013. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

6-os: itt a tejfakasztón csak pasik vannak elvileg


(velem egyébként benn volt éjjel is párom,olyan szobát kértünk)

2013. máj. 22. 12:11
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez valami betegség-féle lehet, ha a párom elmegy a munkatársaival egy céges buliba, nem küldök gardedamot, ahogy ő se, ha én megyek el a haverjaimmal lazulni... mindketten nagykorúak vagyunk, tudunk magunkra vigyázni, tudunk határt tartani piálásban is, flörtölésben is...
2013. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!