Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, örömmel látnátok a...

Szülők, örömmel látnátok a felnőtt gyereketek barátait a házatokban akkor ha még ott lakik?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig nagy szeretettel hív át hozzájuk és évente mindig rávesz párszor hogy aludjak ott. De nekem már egyre kényelmetlenebb mert nem tom mit szólnak hozzá a szülők. Ő azt mondja hogy nem zavarja őket, de hát... már nagyok vagyunk nem gyerekek, kissulisként persze hogy nem zavarta őket ha ott voltam. De már felnőttek vagyunk :) Amúgy jó a kapcsolatunk, de nem tudom mit gondolnak magukban.

Szóval, zavarna ez benneteket?


2013. szept. 19. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem anya azt mondta,hogy ha férjhezmegyek költözzek be hozzájuk és az se baj ha van gyerek. Erre apával összenéztünk és kitört belőlünk a röhögés
2013. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Én szeretem Anyumékat, alig talizok velük, hiányoznak, de még 1x a büdös életbe nem élnék velük 2 hétnél hosszabb ideig... De ez azért van, mert ha nem is akartak, de sokat bántottak, mert türelmetlenek, mint állat!
2013. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, amíg otthon laknak a gyerekeim és mértékkel csinálják valamint normálisan - annyit alszik ott a kedves párjuk, amennyit akar, csak viselkedjen illedelmesen, meg azért ne beköltözés-szinten menjen a dolog. De heti pár alkalommal szerintem nincs gond. Amíg nincs lehetősége elköltözni miért korlátoznám őt abban, hogy együtt legyen a barátnőjével/barátjával?


Ha lenne lehetősége mozdulni, de lustaságból nem teszi, az más kérdés, ilyen esetben nem lennék ennyire boldog ettől, hanem javasolnám, hogy kezdjenek közösen új életet, ha már megtehetik.

2013. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 éves vagyok, itthon lakom.

Bármikor bárkit idehívhatok, nem zavar senkit, sőt.

Egész kicsi korom óta, a barátaimat mindig szívesen látták.

2013. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én legjobb barátnője vagyok :) Évi pár alkalomról van szó, max 2-3 alkalom. Nagy felfordulást nem szoktunk csinálni pláne hogy én elég visszahúzódó vagyok néha előttük :D
2013. szept. 19. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, bocs ez nem ide ment. Elnézést!


Kérdésre válaszolva:

Nekem nem túl sok barátnőm volt, de ha azaz 1 szeretett volna vagy én szerettem volna, ha eljönne hétvégére megengedte, nem volt ebből gond.

2013. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Évi pár alkalom? Ne viccelj, ez nem is kérdés.


Egyébként elnézést, azt hittem párkapcsolattal kapcsolatos a kérdés, nem sima barátokkal :)

2013. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szinte az összes gyerek otthon lakott/lakik, de mindig legalább kettő. :) Soha nem volt gond ebből, a szüleink szívesen látták a vendégeinket, akár barátnő akár a partnerünk volt ott. :)
2013. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt írod, felnőttek vagytok. Akkor mi akadályoz meg abban, hogy feltedd ezt a kérdést a szülőknek?
2013. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem szülő vagyok, de otthon lakok részben, és szoktam menni is, hozzánk is jönnek néha. Nem szokott ebből gond lenni. Ha én hívok át valakit, megkérdezem a családot, gond lenne-e, meg persze próbálunk azért nem túl nagy felfordulást csinálni. Szüleimnek ezzel nincs is baja, amikor kicsi voltam, sokkal kevésbé szerették az ilyet, mert plusz egy gyerekre ügyelni kell, felelősséget vállalni, lefoglalni, programot csinálni, stb. Sokkal nagyobb vele a gond.
2013. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!