Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szeretnem a sogornomet megleck...

Timez kérdése:

Szeretnem a sogornomet megleckeztetni nagyon sok ocsmanysagot muvelt mar velunk van e valakinek valami otlete hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

2013. okt. 15. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd az oda-felvalókra:D Hidd el sokkal jobban rendezi a dolgokat, mint ahogy bárki is tudná:D
2013. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%

Nézd meg, tegnap indítottam, és még mondja valaki, hogy nics Istennek humora:DD


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2013. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Tedd azt, amiket ő tett veletek.
2013. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod,a harag rossz tanácsadó.Hiába akarsz te disznóval birkózni,te is sáros leszel.Magyarul nem éri meg bosszúállóan viselkedni vagy idegesíteni magad miatta,tapasztalatból írom.Különben meg a legjobb,ha figyelmen kívül hagyod és levegőnek nézed.Hidd el,ez jobban fogja bosszantani,mint bármi más,mert tudja,hogy nem hatnak rád a szemétségei.Légy különb nála,és ne foglalkozz vele!Nem érdemes a szintjére süllyedned (én egyszer elkövettem ezt a hibát,aztán a végén én voltam a sz@.,szemét).
2013. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

a bosszú attól függ miket tett?

plusz bosszút mindig úgy kell állni hogy tudja te voltál az de még véletlenül se nyafoghasson tömeg előtt(mint egy szemét megjegyzés ami nem tűnik fel másoknak)

2013. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a burkoltan szemét megjegyzés gyerekes és kicsinyes dolog,meg ez az egész bosszúállósdi.Fentebb már kifejettetem,miért nem tartom jó ötletnek.Jobban jársz,ha elengeded a sérelmeidet.
2013. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mesélj már, mik azok az ocsmányságok?
2013. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez engem is érdekelne, hogy pontosan milyen ocsmányságokról van szó.
2013. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
lehet hogy a bosszú kicsinyes,de ha állandóan szembe köp valaki nehéz túllépni rajta
2013. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

igen igazatok van abban hogy figyelembe se kellene venni

csakhogy fennall 2 problema az eggyik az az hogy csaladtag akit nem kerulhet ki az ember allandoan a masik meg hogy nekem is van testverem es aterzem a ferjem helyzetet plane hogy valamikor nagyon joban voltak

2013. okt. 15. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!