Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apám elvadította anyám testvér...

Apám elvadította anyám testvéreit, mondván, hogy irritálják őt és csak utálkozik, voltak vitáik, hogy lehet rendbehozni?

Figyelt kérdés
Anyám 50 éves lesz 1 hét múlva, meghívnám a testvéreit egy éttrembe, nem érdekelve, mit gondol apám, nem az ő családja...szinte letiltotta anyámat a testvéreiről, amikor náluk volt 60ik születésnap nem mentek el, aztán mikor anyám mégiscsak el akart menni másnap, mondták, hogy már elmentek vidékre haza...szóval felhívnám a testvéreit, hogy meghívjam őket, felvállalom ezt, de szerintetek mivle lehetene őket meggyőzni? Mondjam, hogy apám őrült és makacs és ne haragudjanak? Én sem vagyok 2 éve velük semmilyen kapcsolatban, mivel az én diplomaosztómon is arról pofáztak, hogy az ő unokájuk (16 éves) is megy az orvosira, mekkora orvos lesz hajaj...segítséget kérek!

2013. dec. 19. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyukád őszintén örülne nekik? Ha igen, akkor szerintem ez bőven elég érv.
2013. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem kérdés, persze örülne! Apám csak csinálka a múpalávert, valakit mindig utálni kell címen...a saját testvérével se állt szóba 10 évig egy semmiség miatt, utána meg miután szüleik meghaltak, bocsánatot kért tőle. Szóval neki nem fognak a testvérek tetszeni de felvállaloma konfliktust anyám miatt, még ha nagyon félek is, hogy nem fogadják el a meghívást és bunkóság is 1 héttel előtte szólni de csak van esély??? egyikük köztel lakik, nem lenne probléma, másikuk messze, azonban kérdéses a válasz, mert tavaly apám kijelenetette, hogy ő nem megy el a testvér 70ik szülinapjára és anyám kussolt, nem mert egyedül menni, ellenszegülni...aztán másnap ment volna de már hazamentek meg jól be is sértődtk tuti...

Amúgy én szégyellem magam emiatt...a legmódosabb, legtanultabb családokban is előfodulnak ilyen gonosz emberek és ez annyira szomorú. Nem tanultság, pénz vagy más kérdése a normális hozzáállás..aki ilyen természet, ezzel nem tudsz mit csinálni...tanácsot se fogad meg..semmi

2013. dec. 19. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!