Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Aki rosszban van az anyósával...

Aki rosszban van az anyósával hogy oldja meg az "unokázást"? Mi a megoldás az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy konfliktus az anyósommal, azóta én nem vagyok kíváncsi rá... 20 hetes terhes voltam és annyira felidegesített a kicsinyességével meg a kreált rémtörténeteivel a házasságomról, hogy megfájdult a hasam, amit sose fogok neki elfelejteni,. Majd mikor kértem, hogy hagyja abba elhordott engem és a családomat minden szemétnek, utolsónak, na de mindegy, ezen túl vagyok. Szóval, hamarosan szülök és az anyósom akármilyen is, azért az unokájához joga van, na meg a gyereknek is joga van az öreganyjához. A gond csak az, hogy 200 km-re lakunk egymástól,és mint már említettem, én ezek után nem nem vagyok az anyósomra kíváncsi és amíg pici a gyermek, addig nekem mellette a helyem... Nyilván ha már nagyobb lesz és a férjem is "elbánik" vele egyedül, akkor meg van oldva a probléma, de addig? Én nem vagyok hajlandó a házamban vendégül látni az anyósomat és odamenni se szeretnék...

2014. jan. 13. 14:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Kíváncsi lennék a másik oldal véleményére is...Vagy a férjedére. Le se írtad hogy konkrétan mivel bántott meg. Gondolom mondott valamit, te félreértetted és ment a tyúkhiszti.
2014. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Ugye élvezni fogod a gyereked majd félni fog a mamától,mert nem adsz neki esélyt megismerje.De majd akkor se dilizz,ha a mama is azt mondja ha igy állunk akkor,akkor ő se lesz kiváncsi rátok.Nem lesz ajándék meg semmi az unokának tőle.A szülő azért van nevelje agyerekét,a nagyi meg azért kényeztesse.Az csak a gyerekednek lenne jó,ha lenne mamája.Na de ha te be se akarod engedni a lakásodba a saját gyereked fosztod meg,attól tudja ki az mi az ,hogy mama.
2014. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Hasonlóan vagyunk.

Szerencsére vannak rokonaim ott ahol anyós lakik,így az én rokonaimnál vagyunk javarészt,párom meg átviszi pár órára.

Anyatejes még,de ez sem gond,lefejt tejet oda tudja adni neki üvegből.

Én addig rokonaimmal vagyok.

Így mindenkinek jó.

2014. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
De jó hogy férfinek születtem!
2014. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

az ellenségedet nem vagy köteles vendégül látni, de úgy gondolom, a férjed édesanyját, a gyereked nagyanyját igen.


Érdekel, vajon fordított helyzetben eltűrnéd-e, hogy a párod kitiltsa a te szüleidet a lakásból, házból. Gondolom, nem.

2014. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
4: nekem jobb, mert nőnek születtem, és így nem fenyeget a veszély, hogy levegyek egy sárkányt :)))) Minden nőzőpint kérdése :)))
2014. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha te nem mész és őt sem engeded be, akkor nem sok lehetőség marad.


Elmentek abba a városba és kivesztek egy szobát pár éjszakára panzióban, vagy ő teszi ugyanezt. Aztán egy semleges helyen találkoztok.


Férjed mit szól ehhez? Neked hogy esne, ha a te szüleid nem mehetnének hozzátok?

2014. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Hát azért ha a vén szatyor lebumlizik 200 kilométert, ne legyél már akkora bocskoros paraszt, hogy nem fogadod...
2014. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es, a kérdés szempontjából nem tartottam lényegesnek, hogy leírjam. Konkrétan abból indult a veszekedés, hogy 10 évvel fiatalabb vagyok a férjemnél és majd el fogom őt hagyni, és majd a férjem egyedül marad a gyerekkel, mert én csak a pénzt szeretem. Nyilván, én ezt nem hagytam szó nélkül.

Kedves 2-es válaszoló, olvasd át kérlek még egyszer a kérdést, nem arról van szó, hogy a gyereket nem akarom a nagyanyjához engedni, hanem arról, hogy én nem vagyok kíváncsi rá.

2014. jan. 13. 14:28
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

Hát ez azért nem semmi, kitiltod a férjed anyját, a gyereked nagyanyját a KÖZÖS házatokból...

Csak nehogy aztán majd te találd magad egyedül!

2014. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!