Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírok már anyámmal. Mi...

Nem bírok már anyámmal. Mi lenne a megoldás? Nagyon idegesít.

Figyelt kérdés

Szóval leírom pontosan az egész felállást.

Azzal kezdődik a nap, hogy felkel és ami a kezébe akad egyből, az a telefon. Reggeltől elkezdi nyomkodni, h*lye fb-n beszélget, osztogat meg dolgokat és stb. Ha valamit én, a testvéreim, vagy apám kér tőle, egyből elkezd pattogni, hogy mi is meg tudjuk, meg hagyjuk már békén és ilyesmik. 17 éves vagyok és merem kimondani, hogy utálom a fb-t, semmi értelme, töröltem is. Szóval egész délelőtt nyomkodja, aztán délután elmegy dolgozni, csoda hogy ott nem nyomkodja. Hazajön munkából, átöltözik és mi az első dolga? Telefon a kézbe és megint fb és alvásig le se rakja. Unom már, semmi mást nem csinál, aztán még pattog rajtunk. Segítséget szeretnék kérni, mert már nem bírom.


2014. jan. 7. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a facebook a 25 ÍQ alattiaknak van kitalálva.
2014. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Apukád elkobozhatná a telefont.

"Jól van asszony! Akkor most ezt a mobilt elzárom szépen erre a hétre ebbe a befőttes üvegbe és elrejtem!"

De ha nagyon kell neki a telefonja, akkor mindenképp adjatok neki egy lepukkant nyomógombost, azon még telepátiával sem megy az fb.


Majd rájön, hogy nem annyira létszükséglet az FB és remélhetőleg minden rendbe jön.

Sok sikert!

2014. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én összetörném a telefonját egy kalapáccsal, aztán hogy lássa mennyire jófej vagyok, a kezébe nyomnék egy klasszikus, nyomógombosat, telefont, ami arra való, amire kitalálták. Hívás hívást/smst indítani/fogadni.
2014. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen szintű dolog már szakorvost igényel, nem viccelek. Pszichológust minimum.


Amúgy apukádnak kéne kikapni a kezéből és szerteszanaszét törnie a telefont.

2014. jan. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szüleim ugyanez miatt váltak el. Csak akkor a facebook még nem létezett, csak a sima chat. :(
2014. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és én akkor 16 voltam. Elég gáz volt, hogy hirtelen nekem kellett mindent csinálni, nem mintha soha nem segítettem volna, de a mosógép programjait nem ismertem, a sütést is sokszor én fejeztem be, különben odaégett volna. Ez nagyon komoly probléma. Szerintem melóba is azt csinálja. Apuddal hogy vannak amúgy?
2014. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!