Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatestvérekkel mennyire...

Unokatestvérekkel mennyire tartjátok a kapcsolatot felnőttként?

Figyelt kérdés
Nekem nincs, de a gyerekeimnek van, hasonló korú, remélem sokáig megmarad a nagy barátság.

2014. jan. 15. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem van vagy 12 unokatestvérem, de egyiket sem ismerem.
2014. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Én az enyéimet már akit ismerek (mer van 3-d unokatestvérem is Izraelbe) nem láttam vagy 3 éve.


Igazából úgy vok vele ha ö nem hív én nem zaklatom.

Tudják az e mailt, telefont el tudnak érni ha akarnak.

2014. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 acelsziv ***** válasza:
semennyire.
2014. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi igyekszünk amennyire csak lehet tartani a kapcsolatot, mert nagyon szeretjük egymást.

Sajnos most, hogy mindenki máshol él már, és saját élete/családja van (=felnőttünk) egyre nehezebb. :(


De azért a nagy családi összejöveteleket megtartjuk évente legalább kétszer-háromszor, és ezen kívül is még legalább évi kétszer szoktunk találkozni.

Persze ünnepekkor is köszöntjük egymást, beszélünk telefonon, írunk egymásnak...

2014. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 15. 17:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyai ágon vagyunk úgy 30-an. Átlag nagy ünnepeken találkozunk, vannak, akikkel szorosabb a kapcsolat és gyakoribb a találkozás. Van, aki a legjobb barátom.
2014. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A korombeli unokanővéremmel (1 évvel idősebb) rendszeresen, hetente többször beszélünk, pedig én nem is az országban élek. Szokott ő is látogatni engem, én is minden alkalommal őt, ha hazamegyek.


Rajta kívül még 4 unokatestvérem van, ebből hárman 10 évvel idősebbek, a negyedik pedig 8 évvel fiatalabb, szóval egyikőjükkel sincs igazán közös téma.

2014. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az első unokatestvéreimmel hetente többször beszélünk és találkozunk, a másod unokatestvérekkel ünnepekkor, huszonévesek vagyunk :)
2014. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Felszínesen. Sajnos 1. uokatesóm nincsen, mert se Apának se Anyának nincs testvére. Nekik viszont vannak első- és másod- unokatesóik is. Apa részéről egy 2. és 3. unokatesómat se ismerem, Anya részéről az egyik 2. unokatesómmal együtt nőttünk fel, egy helyen, egyidősek vagyunk, szóval vele tartom. de már egyre jobban elhidegülünk sajnos. neki az első unokatesói, azaz szintén az én másod unokatesóim, velük is tartom. aztán van még 2 harmad unokatesóm akikkel szintén tartom. Viszont vannak olyan másod unokatesók akikkel egyáltalán nem..és ez vicces :D hogy inkább a 3. unokatesóimmal tartjuk a kapcsot :D
2014. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!