Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen szoros a kapcsolatotok...

Milyen szoros a kapcsolatotok a testvéretekkel felnőttként? Gyakran felveszitek egymással a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én még nem költöztem el otthonról de gyakran felmerül ha nekem és a tesómnak is családunk lesz akkor vajon milyen gyakran fogunk beszélni. Én lány vagyok ő fiú, gondolom ezért is fontosabb nekem a kapcsolattartás neki pedig kevésbé. Vagyis jól megvagyunk meg mind a mai napig nagy hülyéskedések mennek meg oltogatások, szóval jó a hangulat, de ez majd kilépve a nagybetűs életbe ez nem tudom hogy fog működni. Már ő is nagykorú, szeret inni járni a haverokkal meg itthon nyüstölni a gépet.

Nektek milyen a kapcsolatotok? Kort is írjatok légyszi :) (Elsősorban hogy lássam hogy melyik korosztályban hogy működik a kapcsolattartás a tesók között)


2013. szept. 26. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lányok vagyunk, minden nap beszélünk telefonon, írunk e-mailt és találkozunk, amikor épp úgy hozza az élet, hogy van időnk. 30N
2013. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Bátyámnak már van családja, én még itthon élek a szülőkkel. Egy évben 2-3 alkalommal találkozunk, amikor jönnek. Telefonálni soha nem szoktunk egymásnak, esetleg Facebook-on ráírunk a másikra, ha valami fontosat akarunk kérdezni vagy mondani. Én 20 éves vagyok, bátyám 35. Jó a kapcsolatunk, amikor itthon van, akkor sokat nevetünk, beszélgetünk, de nem tartunk igényt ezen felül többre. A találkozások azért ilyen ritkák, mert 250 km-re laknak tőlünk.
2013. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 36/N, hugom 32 éves.

Mindkettőnknek saját családja van, én már dolgozom, ő még otthon van a kisebbikkel.

Heti átlag 2x beszélünk telefonon, és általában havi 1x találkozunk, szinte mindig családostól. 40 perc autóútra lakunk egymástól.

2013. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 klopusz ***** válasza:
100%

Tesómnak és nekem is van családom már régen (ő 24 éve nősült, én 17 éve mentem férjhez).

Bár egymástól nagyjából 10 percre lakunk, hónapok telnek el anélkül, hogy beszélnénk egymással, pedig amíg otthon laktunk, jól megvoltunk.

2013. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is jó volt a testvéreimmel a kapcsolatom.Én elköltöztem a szülővárosomból,ők ott laknak,de gyakran megyek haza,és olyankor meglátogatom őket.
2013. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.26 éves és lány.2 tesóm van.Egy 30 éves fiú,és egy 33 éves lány.
2013. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi öten vagyunk testvérek.ebből csak a bátyámmal tartom a kapcsolatot,a többiek nem keresnek minket.de vele azért pár naponta beszélek telefonon,hazamegyek hozzá meg a párjához,én albérletben lakom 50km távolságra.nagyon szeretem őt.:)26f 21l
2013. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én 26/N vagyok, az öcsém 25 lesz novemberben. Nem nagyon beszélünk, néha fészen egymásra írunk, és havonta egyszer találkozunk, mikor megyünk apuhoz a férjemmel, mert öcsém otthon lakik ismét, de ha nincs otthon, akkor nem találkozunk.
2013. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lányok vagyunk, nem élünk egy országban, de mindeketőnk számítógépe megy egész nap + telefon, így akármikor tudunk kommunikálni és nagyon jó a tudat, hogy ott van a vonal másik végén és bármikor elérhetem. Többször találkozunk évente.
2013. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 zabmester ***** válasza:
100%

Én 26 éves vagyok, már saját családom van, öcsém 23, ő még anyuval lakik, de már meglehetősen önálló. Találkozni nem annyira gyakran szoktunk, legalább is nem célirányosan őt keresem általában, hanem mondjuk anyuhoz megyünk, és akkor természetes, hogy öcsém is ott van. Viszont azért sokszor beszélünk telefonon, a fiamra is szokott vigyázni, néha el is viszi ide-oda.

Olyan is megesett már, hogy együtt mentünk szórakozni, de ez elég ritka volt mindig is, mert nem mondhatni, hogy azonos lenne a baráti társaságunk, vagy a zenei ízlésünk.

De igazság szerint tök jóban vagyunk, nagyon jól el tudunk hülyéskedni, épp úgy, mint gyerekkorunkban, csak már nem veszekszünk és nem bunyózunk :D Bár a múltkor erővel kényszerített, hogy szagoljam meg a lábát :D De ez nálunk ilyen tipikus testvéri marháskodás. Anyukám szokta mondani, hogy kettőnket egyszerre nem bír elviselni, mert olyankor megőrülünk, öcsém alapból az a tipikus nagydumás, állandóan mondja a hülyeségeit, ha meg én is ott vagyok, akkor visszavedlünk mindketten dedóssá :D Szerintem mi még nyugdíjasan is ilyenek leszünk :) De mondjuk ha kell, tudunk komolyak is lenni, ha valamelyikünk gondban van, akkor természetes, hogy a másik megy és segít.

2013. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!