Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit szólnátok, ha felnőttként...

Mit szólnátok, ha felnőttként kiderülne hogy van egy féltestvéretek? Meg akarnátok ismerni?

Figyelt kérdés

Én 27 éves vagyok, férnél vagyok, van egy lányunk is.


Apukámnak van egy 15 éves lánya egy szeretőjétől. A kislány most megkeresett, hogy szeretne megismerni engem és a 2 öcsémet.


Ti mit tennétek?


2013. okt. 9. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Mit tehet ő róla, hogy mit tettek a szüleink? Örülnék, hogy van, meg akarnám ismerni és tartanám vele a kapcsolatot. Az élet sodort minket össze, lehetünk jó testvérek. Egy esélyt adnék a kapcsolatnak mindenképp! N29
2013. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Szerintem is vedd fel vele a kapcsolatot.Nem tehet róla,hogy mit csinált az apukátok..Ráadásul még nagyon fiatal és lehet jól jönne neki egy "nagytesó".:)
2013. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ismerkednék vele
2013. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nyilván meg akarnám ismerni, ha ő is ezt akarja.
2013. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is nagyon örülnék!


A kislány igazán nem tehet semmiről. Ugyanakkor szerintem tiszteletreméltó, hogy amint kezd kicsit felnőni, megkereste a féltestvéreit. Szerintem próbálj rá úgy tekinteni, mint édes testvérre. Sajnos úgy alakult, hogy 15 évig nem is ismertétek egymást, de most óriási lehetőséget kaptatok a sorstól, éljetek vele!!


(32F)

2013. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, de szerintem örülnék neki. Megismerni biztos meg akarnám.
2013. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy húgom, édesanyám "új" (ma már 16 éves) házasságából. De pár éve tudtam meg, hogy van másik húgom is, aki fél évvel fiatalabb nálam, ő apám részéről. Egy ideig tartottuk a kapcsolatot a neten, sosem találkoztunk. Az anyjának nem tetszett a dolog, így megszakadt a kapcsolat. Sajnálom, mert tök jó volt.


Azért váltak el egyébként a szüleim, mert apámnak menő állása lett, pénze, és többször megcsalta édesanyámat. Hát ez lett az eredménye. Engem sem nagyon támogatott, de mégis csak én vagyok valahol a trónörökös, az első gyerek. Szegény féltesómat nem "ismerte el".


Szóval igen, tudom mit érzel, és kíváncsi lennék rá.

2013. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy ha ő akarna találkozni, találkoznék vele, de ha én tudnám meg, hogy van egy féltesóm, és ő nem tud rólam, akkor nem keresném meg.
2013. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van.

19 évesen tudtam meg..

Ismerem is az illetőt, de ő nem tudja, hogy mi a helyzet. Nagyon örülnék neki, ha tudathatnám, és testvérekként viselkedhetnénk, de ez csúnya történet.

1 nap van közte, és a tesóm között, anyu is csak sejti,hogy a féltesóm, aputól van, nekem apu árulta el, hogy tényleg ő az apja, mert, aki neveli, annak nem is lehetne soha gyereke.


Már 23 éves, és az unokatesóm egyik legjobb barátja, rettegünk, hogy összejönnek, hiszen első unokatesók, csak ők nem tudják.


Én megismerkednék vele, az a gyerek nem tehet a szülei hibájáról, ráadásul neked testvéred.

2013. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is felnőttként tudtam meg.... Engem érdekelne...
2013. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!