Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan állítsam le a sógoromat?

Hogyan állítsam le a sógoromat?

Figyelt kérdés
A húgom férje néha megsimogatta a kezem,vállam,vagy a hátam,ezzel,annyira nem is foglalkoztam,de a múltkor,amikor este kísértem ki őket,menet közben magához rántott,majd a fenekemet kezdte fogdosni. Eddig azt hittem kedvességből simogat,de most másként fest a dolog.

2014. jan. 20. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor magához rántott, és a fenekedet fogdosta, kellett volna lekeverni neki egy akkorát, hogy a faltól kapja a másikat. Bár én ezek után ezzel köszönteném, amikor legközelebb találkozom vele... és közben közölném a húgommal, hogy egy s.eggfej ösztönlényhez ment feleségül.
2014. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfinek megengeded, hogy megérintsen igy ahogy irtad, ne csodálkozz ha mégjobban nyomulni fog. Hiszen adod alá a lovat, és bátoritod ezzel a viselkedéssel.


Akinek egy nő nem túri a közeledését, lerázza magáról már az első mozdulatánál a fazonnak és a következő mozdulatát már ki sem tudja vitelezni.

2014. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Te is mindenképp lesből támadd le, mikor abszolút nem számít rá.

Fújd le gázspray-vel.

2014. jan. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Ez most komoly vagy szórakozol, kérdező? Kíséred ki ŐKET (tehát a húgod is ott van), a sógorod magához húz, elkezd fogdosni, a húgod meg vagy észre se veszi, vagy igen, de semmit nem csinál?

De mindegy, ha igaz, akkor én a helyedben megmondanám a húgomnak, hogy a férjével nem vagy hajlandó többet találkozni, ha legközelebb megy hozzátok, akkor csak ő menjen.

És igaza van valamelyik válaszolónak, ha simogat és nem állítod le, azt könnyen veheti biztatásnak, Te is bőven benne vagy, hogy így alakult, már ha tényleg nem kamu az egész.

2014. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így történt-nem vette észre a húgom,három lépéssel ment előttünk a gyerekkel,közben a kutyák is ugattak,mert becsuktam őket a ketrecbe,az egész nem tartott tovább pár másodpercnél.
2014. jan. 21. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem rúgtad tökön ott helyben, most őszintén? Vagy miért nem lökted legalább el?

Vagy valami...

2014. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!